SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din TELEORMAN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albu I Ionel  VALEA POŞTEI  TR  Albu I Cristina Mariana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCURTU MARE  SCURTU MARE
2  Anghel I Florentina  ZLATA  TR  Anghel F Cosmin Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRACEA  DRACEA
3  Beldiman V Ionel  SMÂRDIOASA  TR  Beldiman I Cristian Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SMÂRDIOASA  SMÂRDIOASA
4  Bivolaru M Mirela  MAVRODIN  TR  Bivolaru M Marius Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAVRODIN  MAVRODIN
5  Bolhet M Alexandra  NĂSTURELU  TR  Bolhet A Eduard Costin Marius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
6  Bumbara F Victoriṭa  TĂTĂRĂŞTII DE JOS  TR  Chiriță I Mariana-Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂTĂRĂȘTII DE JOS  TĂTĂRĂŞTII DE JOS
7  Burcea F Ion  SATU NOU  TR  Burcea I Iulia-Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GALA GALACTION' DIDEȘTI  DIDEŞTI
8  Bălașa D Vasilica Margareta  COPĂCEANCA  TR  Bălaşa E Cristian Sorin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLINEȘTI  CĂLINEŞTI
9  Cadăr N Doina Emilia  TURNU MĂGURELE  TR  Nastase I Bianca Valentina  LICEUL TEORETIC 'MARIN PREDA' TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
10  Caltea M Iuliana  CUZA VODĂ  CT  Caltea Ioan Petrică  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRACEA  DRACEA
11  Caval V Doina  CIUPERCENI  TR  Caval I Florinel Vlăduţ  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSMEȘTI  CIUPERCENI
12  Cazan I Nicoleta  BRÂNCENI  TR  Sănducu I Richardo Carlos David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRÂNCENI  BRÂNCENI
13  Cernat F Aurelia  CIUPERCENI  TR  Cernat F Andrei Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIRCEA CEL BĂTRÂN' TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
14  Chirlea V Mihaela  BOGDANA  TR  Chirlea M Marian Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDANA  BOGDANA
15  Ciobanu I Mariana Simona  PURANI  TR  Ciobanu Gabriela Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VITĂNEȘTI  VITANESTI
16  Ciobanu I Mihai  BĂDULEASA  TR  Stroe M Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUTINEIU  PUTINEIU
17  Ciobanu M Ionela-Fănica  NĂSTURELU  TR  Ciobanu C Relu-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
18  Ciocan V Ionuț  NĂSTURELU  TR  Ciocan I Mihaela Eliza  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
19  Ciocănel I Emil  BRAGADIRU  TR  Ciocănel E Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFINȚII VOIEVOZI' BRAGADIRU  BRAGADIRU
20  Cioplitoare I Aurelia  ORAŞ ZIMNICEA  TR  Cioplitoare A Maria Raela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum