SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din VÂLCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Barbulescu Cristiana  GHIOROIU  VL  Barbulescu V Rindunel-Marius  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
2  Boruga V Costel Viorel  GHIOROIU  VL  Boruga C Costinel-Emilian  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
3  Budulan V Viorica-Elena  COPĂCENI  VL  Budulan A Ioan-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA, SAT ULMETU, COM. COPACENI  ULMETU
4  Bunduc V Oana  TETOIU  VL  Bunduc M Cosmina Raluca  SCOALA GIMNAZIALA, SAT TEPESTI, COM. TETOIU  ŢEPEŞTI
5  Ciobotea I Marin-Marian  DRĂGOEŞTI  VL  Ciobotea M Alexandru-Marian  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, COM DRAGOESTI  DRĂGOEŞTI
6  Ciortan Elena  GHIOROIU  VL  Ciortan F Constantin-Alin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
7  Dragu I Ana-Maria  CERNA  VL  Ciocirlan M Maria-Luciana  SCOALA GIMNAZIALA NR 4, MUN. RM. VALCEA  RÂMNICU VÂLCEA
8  Duduleanu G Liliana Gheorghita  ROMÂNEŞTI  VL  Zorila M Elena Eugenia  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
9  Dură A Roxana  ROMANII DE SUS  VL  Dură O Ștefan-Octavian  LICEUL CONSTANTIN BRANCOVEANU, ORAS HOREZU  HOREZU
10  Ghiță A Madalina-Elena  SPÂRLENI  VL  Ghiță A Ștefan-Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GUSOENI  GUŞOENI
11  Guga M Constantin  ROMÂNEŞTI  VL  Guga I Elena Stefania  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
12  Huh G Constantin-Alin  DRĂGĂŞANI  VL  Huh C Maria-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI  DRĂGĂŞANI
13  Iordache V Madalina  TETOIU  VL  Iordache A Alexia  SCOALA GIMNAZIALA, SAT TEPESTI, COM. TETOIU  ŢEPEŞTI
14  Irimia C Maria Adelina  BALACIU  VL  Calin M Vasile Liviu  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
15  Lixandra C Constantin-Florin  CÂRSTĂNEŞTI  VL  Lixandra C Daria-Florina-Elena  SCOALA GIMNAZIALA, SAT CARSTANESTI, COM. OTESANI  CÂRSTĂNEŞTI
16  Maniceanu M Florina  GHIOROIU  VL  Nicola P Norica-Daniela  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
17  Melinte I Ionela-Mihaela  GUŞOIANCA  VL  Barbu I Maria-Anctța-Andrada  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GUSOENI  GUŞOENI
18  Miu I Ion  VAIDEENI  VL  Miu I Edi Ionut  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
19  Nitu N Maria Cristina  BĂBENI-OLTEŢU  VL  Nitu N Nicolae-Ilie  SCOALA GIMNAZIALA, SAT BABENI OLTETU, COM. DICULESTI  DICULEŞTI
20  Nitulescu Ana-Maria  GHIOROIU  VL  Caldararu M Roberta-Stefania  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum