SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din VRANCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aldea T Ion  DUMITREŞTI  VN  Aldea I Valentin-Claudiu  LICEUL TEORETIC 'GRIGORE GHEBA' DUMITRESTI  DUMITREŞTI
2  Alexandru I Ana-Maria  ANGHELEŞTI  VN  Alexandru N Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI  RUGINEŞTI
3  Alexandru M Mirela Gina  SIHLEA  VN  Gheorghiu V Daria Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA' SIHLEA  SIHLEA
4  Anazariei V Mariana  MUNCELU  VN  Anazariei A Daria-Oana  SCOALA GIMNAZIALA RACOASA  RĂCOASA
5  Andronache Andreea  STRĂOANE  VN  Diaconu A Marius  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 STRAOANE  STRĂOANE
6  Anghel A Nicoleta  PLOSCUŢENI  VN  Florică I Giulia-Ionela  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
7  Angheluță Lica N Lică  NĂNEŞTI  VN  Angheluță L Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA NANESTI  NĂNEŞTI
8  Arfir A Marian  TÂMBOEŞTI  VN  Arfir M Marian Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA TIMBOESTI  TÂMBOEŞTI
9  Argeșanu V Monica Loredana  SLOBOZIA BRADULUI  VN  Călin P Adi Cosmin Bos  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
10  Auraş M Anda  SÂRBI  VN  Auraş L Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA TIFESTI  ŢIFEŞTI
11  Baciu A Elena-Violeta  PLOSCUŢENI  VN  Minuț I David  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
12  Baciu N Valerica  MERA  VN  Baciu N Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MERA  MERA
13  Balinca T Ionelia-Iuliana  MĂICĂNEŞTI  VN  Balinca - Mihaela Veronica  SCOALA GIMNAZIALA MAICANESTI  MĂICĂNEŞTI
14  Banu V Fani  TÂMBOEŞTI  VN  Banu F Valentina Andra  SCOALA GIMNAZIALA TIMBOESTI  TÂMBOEŞTI
15  Barbu L Paraschiva-Ionela  ARGEA  VN  Oprea G Beatrice-Nikol  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
16  Barcan T Laura  CORNETU  VN  Barcan L Ana  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
17  Belu S Margareta Nazaria  MERA  VN  Belu N Marian Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MERA  MERA
18  Benedic G Ecaterina  PLOSCUŢENI  VN  Benedic V Marco-Darius  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
19  Blaga V Dorel-Lucian  VERDEA  VN  Blaga D Delia-Florentina  SCOALA GIMNAZIALA RACOASA  RĂCOASA
20  Boboc N Silvia  VIZANTEA RĂZĂŞEASCĂ  VN  Boboc N Lucia-Geanina  SCOALA GIMNAZIALA VIZANTEA RAZASEASCA  VIZANTEA RĂZĂŞEASCĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum