SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din ALBA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bate T Viorel  COBLEŞ  AB  Bate V Daria Gabriela  LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI  ARIEŞENI
2  Bedelean S Silvia Letitia  BAIA DE ARIEŞ  AB  Bedelean M Alex-Andrei  LICEUL 'DR. LAZAR CHIRILA' BAIA DE ARIES  BAIA DE ARIEŞ
3  Bogdan A Ana-Maria  FĂRĂU  AB  Bogdan M Alexandra-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA FARAU  FĂRĂU
4  Bîte I Călin  OCOALE  AB  Bîte C Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA GHETAR  GHEŢARI
5  Crăciun V Viorel  VADU MOŢILOR  AB  Crăciun V Nicolae Viorel  SCOALA GIMNAZIALA VADU MOTILOR  VADU MOŢILOR
6  Dobra G Cristinel-Marian  HANĂŞEŞTI  AB  Dobra C Daiana-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA GHETAR  GHEŢARI
7  Florea V Elena  PETREŞTI  AB  Florea I Sebastian-Carlos  SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI  PETREŞTI
8  Giurgiu G Rovin  DÂRLEŞTI  AB  Giurgiu R Maria Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA 'HOREA' HOREA  HOREA
9  Giurgiu N Alina Maria  SĂLCIUA DE JOS  AB  Bora V Denisa Ioana  SCOALA PRIMARA SALCIUA DE JOS  SĂLCIUA DE JOS
10  Goangă M Anamaria  GALTIU  AB  Paștiu G Ana Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN DE HUNEDOARA' SANTIMBRU  SÂNTIMBRU
11  Hoca F Rodica-Elisabeta  OCNA MUREŞ  AB  Tătar I Sorina Rebeca  SCOALA GIMNAZIALA 'LUCIAN BLAGA' OCNA MURES  OCNA MUREŞ
12  Magurean A Dorin Alexandru  BAIA DE ARIEŞ  AB  Magurean D Alexandru Emanuel  LICEUL 'DR. LAZAR CHIRILA' BAIA DE ARIES  BAIA DE ARIEŞ
13  Marc V Daniel Mircea  LUNCA  AB  Marc D Raluca  SCOALA PRIMARA SALCIUA DE JOS  SĂLCIUA DE JOS
14  Matei I Marta Maria  OHABA  AB  Barftos N Nicoleta Maria  SCOALA GIMNAZIALA OHABA  OHABA
15  Mercea G Marius Mircea  FERICET  AB  Mercea M Andreea  SCOALA GIMNAZIALA 'HOREA' HOREA  HOREA
16  Mocioiu I Valentin Ioan  CÂMPENI  AB  Mocioiu V Ruxandra Maria  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
17  Moldovan C Elena-Sonita-Tabeia  VESEUŞ  AB  Moldovan I Tabeia-Gabriela-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
18  Măgurean Marius Nicolae  AVRAM IANCU  AB  Măgurean M Răzvan Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA 'AVRAM IANCU' AVRAM IANCU  AVRAM IANCU
19  Neag I Ancuța  DÂRLEŞTI  AB  Trif I Andreea  SCOALA GIMNAZIALA 'HOREA' HOREA  HOREA
20  Neag I Sorin  DÂRLEŞTI  AB  Neag S Daria Sorina  SCOALA GIMNAZIALA 'HOREA' HOREA  HOREA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum