SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din ARGEȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei I Maria  BUGHEA DE SUS  AG  Luca M Elena-Aurora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
2  Banu G Elena  DEALU  AG  Miu A Darius Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI  HÂRTIEŞTI
3  Bucă D Emilia  CIOMĂGEŞTI  AG  Luțu M Nicolae Ciprian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRATIA-CIOMĂGEȘTI  BRATIA
4  Buzoi I Vasile-Nicuşor  BUGHEA DE SUS  AG  Buzoi V Vasile Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
5  Bădeanu G Gheorghe  CIOMĂGEŞTI  AG  Bădeanu G Gheorghe Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRATIA-CIOMĂGEȘTI  BRATIA
6  Bălăianu G Ionuț Laurențiu  CIOMĂGEŞTI  AG  Bălăianu I Ionel Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRATIA-CIOMĂGEȘTI  BRATIA
7  Cojanu E Gheorghe  SUSLĂNEŞTI  AG  Cojanu G Maria Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE ȚUȚEA' BOTENI  BOTENI
8  Coşcodaru I Ionuţ-Midorel  BUGHEA DE SUS  AG  Coşcodaru I Ionuţ Florin Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
9  Crăciun I Daniel Ionuț  BĂLENI-SÂRBI  DB  -  UNIVERSITATEA DIN PITESTI  MUNICIPIUL PITEŞTI
10  Defteriu N Iulia Ancuța  LESPEZI  AG  Defteriu M Fabiana Andrada  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI  HÂRTIEŞTI
11  Dicilea I Nicoleta Aurelia  RÂCA  AG  Stoian I Gabriela Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ILIE STĂNCULESCU' RÂCA  RÂCA
12  Dima G Dumitru  CIOMĂGEŞTI  AG  Dima D Fernando  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRATIA-CIOMĂGEȘTI  BRATIA
13  Dincuţă L Victoria Elena  BRĂDULEŢ  AG  Dincuţă V Denis Ionuţ  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE TUDOSE' MĂLURENI  MĂLURENI
14  Feraru G Milica  BUGHEA DE SUS  AG  Feraru Delia Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
15  Feroiu G Elena-Persida  BUGHEA DE SUS  AG  Draguş F Florin Carlos  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
16  Flaugiu N Elena  LEORDENI  AG  Codrescu G Nicolae Ciprian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE CREȚULESCU' LEORDENI  LEORDENI
17  Giurgiuveanu D Cristina-Nicoleta  ŢIGĂNEŞTI  AG  Giurgiuveanu F Ana-Maria-Cătălina  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI  TOPOLOVENI
18  Gorgan I Cristian  BĂLILEŞTI  AG  Gorgan C Elena Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI  BĂLILEŞTI
19  Haica P Marius  BUGHEA DE SUS  AG  Haica M Marian Ciprian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUGHEA DE SUS  BUGHEA DE SUS
20  Liță I Aurel  GURA PRAVĂŢ  AG  Liță A Cosmina-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA MARE-PRAVĂȚ  VALEA MARE PRAVĂŢ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum