SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din BACĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam A Adrian  PRĂJEŞTI  BC  Adam A Matteo Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE AVRAMESCU' PRĂJESTI  PRĂJEŞTI
2  Adragăi Anișoara  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bulău M Sabina-Maria  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
3  Amăriuței S Teodora  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Amăriuței T Matei-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
4  Amăriuței V Iuliana  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bulău - Nicoleta-Roberta  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
5  Apostu V Ionel  FILIPENI  BC  Apostu I Anamaria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI  FILIPENI
6  Arbureanu G Ramona  SATU NOU  BC  Arbureanu G Bianca-Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ONCEŞTI  ONCEŞTI
7  Ardelean E Matild  GHIMEŞ  BC  Ardelean I Eniko  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DANI GERGELY' GHIMEŞ  GHIMEŞ
8  Banioi A Anna-Katalina  TAMAŞI  BC  Banioi A Dragoș-Ioan  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TAMASI  TAMAŞI
9  Barcan V Ionela-Alina  SLOBOZIA  BC  Barcan - David-Antonio  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 SLOBOZIA  SLOBOZIA
10  Bartic L Irina  SCURTA  BC  Bartic F Robert Florentn  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA  SCURTA
11  Beldiman G Gheorghe  CRĂIEŞTI  BC  Beldiman Eduard-Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE NECHITA' MOTOŞENI  MOTOŞENI
12  Biliboc G Grigore  BOLOVĂNIŞ  BC  Biliboc G Teodora-Monica  LICEUL TEHNOLOGIC FĂGET  FĂGET
13  Bocancea D Alina  DELENI  BC  Bocancea T Ioana  SCOALA GIMNAZIALA DELENI  DELENI
14  Bratu Elena  GURA CRĂIEŞTI  BC  Popa Giulia-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE NECHITA' MOTOŞENI  MOTOŞENI
15  Budău P Marius-Gabriel  SOCI  BC  Budău M Roxana-Maria  SCOALA PRIMARA SOCI  SOCI
16  Bujor T Adina Elena  BAZGA  BC  Bujor V Constantin Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂCĂTĂU  RĂCĂTĂU-RĂZEŞI
17  Bulău I Maricica  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bulău I Toader  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
18  Bulău M Bogdan  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bulău B Ioana  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
19  Busuioc C Adriana Iulia  CAŞIN  BC  Busuioc G Adrian George  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ÎNVĂŢĂTOR NECULAI PÂSLARU' CAŞIN  CAŞIN
20  Busuioc C Elena  DELENI  BC  Grecu F Ianis-Costin  SCOALA GIMNAZIALA DELENI  DELENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum