SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din BISTRIȚA-NĂSĂUD
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bindea V Valentin  DUMBRĂVIŢA  BN  Bindea V Valentina-Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPERMEZEU  SPERMEZEU
2  Bogdan M Laura Elena  BECLEAN  BN  Bogdan V Sebastian Vasile  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GRIGORE SILAȘI' BECLEAN  BECLEAN
3  Bonțiu A Augustina  PETRIŞ  BN  Bonțiu A Ionel Alin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRIȘ  PETRIŞ
4  Bruj T Ileana Ionuța  PRUNDU BÂRGĂULUI  BN  Bruj A Georgiana Elena  LICEUL 'RADU PETRESCU' PRUNDU BÎRGĂULUI  PRUNDU BÂRGĂULUI
5  Bulboacă A Mina Lidia  DUMITRA  BN  Bulboacă D Codruța  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRA  DUMITRA
6  Burulea P Liviuţa-Alina  POIENILE ZAGREI  BN  Mezok M Eliza Maria Paula  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE DRĂGANU' ZAGRA  ZAGRA
7  Chilut M Susana  VISUIA  BN  Chilut T Raul-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MICEȘTII DE CÎMPIE  MICEŞTII DE CÂMPIE
8  Coptil G Irina  SITA  BN  Coptil O Irina-Valentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPERMEZEU  SPERMEZEU
9  Costinași G Ana  MINTIU  BN  Costinași G Grigore-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIMIGEA DE JOS  NIMIGEA DE JOS
10  Covaci V Victorița-Florica  RODNA  BN  Frunză C Călina-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC 'FLORIAN PORCIUS' RODNA  RODNA
11  Cozac M Elisabeta  MĂGURA ILVEI  BN  Cozac S Iuliana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DARIU POP' MĂGURA ILVEI  MĂGURA ILVEI
12  Curea I Elisaveta Cristina  TUREAC  BN  Curea I Elisaveta Laura  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUREAC  TUREAC
13  Cutea S Vasile  ZAGRA  BN  Cutea V Vasile-Petru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE DRĂGANU' ZAGRA  ZAGRA
14  Călini I Sinefta  PARVA  BN  Călini G George  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE SCURTU' PARVA  PARVA
15  Demi I Crina-Maria  SUPLAI  BN  Demi O Crina-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE DRĂGANU' ZAGRA  ZAGRA
16  Domide N Mariana-Lenuţa  MĂGURA ILVEI  BN  Cotuţ L Denisa-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DARIU POP' MĂGURA ILVEI  MĂGURA ILVEI
17  Frunză O Alina-Maria  RODNA  BN  Frunză Alin-Emanuel  LICEUL TEHNOLOGIC 'FLORIAN PORCIUS' RODNA  RODNA
18  Fűstős B Bernad-Csaba  CIREŞOAIA  BN  Fűstős B Amanda Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIREȘOAIA  CIREŞOAIA
19  Gabor R Romina Diana  DUMITRA  BN  Ferari S Cosmin Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRA  DUMITRA
20  Gavrilaş P Ana  SUPLAI  BN  Herţa G Paul-Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE DRĂGANU' ZAGRA  ZAGRA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum