SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anghelescu A Loredana-Adriana  UNIREA  BR  Anghelescu N Anisia-Florentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ UNIREA  UNIREA
2  Anton G Florina  VIŞANI  BR  Anton S Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VIŞANI  VIŞANI
3  Avram S Elena  ŞUŢEŞTI  BR  Avram F Luis Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
4  Baboi S Dița  VIŞANI  BR  Stoica L Diana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VIŞANI  VIŞANI
5  Baicu I Florina Ionela  BERTEŞTII DE JOS  BR  Baicu S Roxana Denisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
6  Beldiman I Genovica  IANCA  BR  Oprea C Denisa Nicoleta  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
7  Beldiman N Nicoleta  IANCA  BR  Constantin M Bogdan Ionuț  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
8  Bercariu G Claudia-Liliana  VIŞANI  BR  Bercariu T Monica-Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'TOMA TÂMPEANU' GALBENU  GALBENU
9  Bivolaru M Mariana  BERTEŞTII DE JOS  BR  Bivolaru M Raul Alexandru Alin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
10  Brăileanu N Zamfira-Zamfirica  VALEA CÂNEPII  BR  Brăileanu D Sergiu-Damian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA CÂNEPII  VALEA CÂNEPII
11  Bucătaru D Florentin  ŞUŢEŞTI  BR  Bucătaru F Mario Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
12  Bucătaru Florentina  VIŞANI  BR  Tandalache I Vasile Georgian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VIŞANI  VIŞANI
13  Bulancea I Gheorghe  JIRLĂU  BR  Bulancea G Ramona Florentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIRLĂU  JIRLĂU
14  Bulancea V Nicoleta  JIRLĂU  BR  Bulancea Ș Alexandru Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIRLĂU  JIRLĂU
15  Buzea M Mihaela  PLOPU  BR  Buzea I Mădălina Ionela  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
16  Băbătie R Marius  ZAMFIREŞTI  BR  Băbătie M George-Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
17  Bărbunțoiu V Liliana  LIŞCOTEANCA  BR  Barbunțoiu F Carmen  ŞCOALA PRIMARĂ LIŞCOTEANCA  LIŞCOTEANCA
18  Chiorpec C Florina-Ionela  MIRCEA VODĂ  BR  Chiorpec A Alessia Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA VODĂ  MIRCEA VODĂ
19  Ciobota E Petrica  BERTEŞTII DE JOS  BR  Ciobota P Andra Emilia Mariana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
20  Ciutacu S Tudorel  CUZA VODĂ  BR  Ciutacu T Gabriel Mădălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CUZA VODĂ  CUZA VODĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum