SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din BOTOȘANI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abrînzoaei P Ionela-Marcela  SARATA  BT  Iftode C Emilia-Elena  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIHALASENI  MIHĂLĂŞENI
2  Achiței G Florentina  VĂCULEŞTI  BT  Matei F Claudiu Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VACULESTI  VĂCULEŞTI
3  Adomnică V Daniela  HUDEŞTI  BT  Adomnică C Beatrice Elena  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUDESTI  HUDEŞTI
4  Adumitroaie V Ciprian  MIHĂLĂŞENI  BT  Adumitroaie C Florin-Ciprian  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIHALASENI  MIHĂLĂŞENI
5  Agapie I Tatiana  ŞTEFĂNEŞTI  BT  Avădăni M Petronela  LICEUL'STEFAN D. LUCHIAN’’ STEFANESTI  ŞTEFĂNEŞTI
6  Alupoaei C Viorica  MOVILENI  BT  Alupoaie G Bogdan-Constantin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CONCEŞTI  CONCEŞTI
7  Andrei M Nicoleta  ZLĂTUNOAIA  BT  Șeremet C Iuliana-Crina  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUNCA  LUNCA
8  Apopei V Ştefania  MÂNĂSTIRENI  BT  Apopei V Matei  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 UNTENI  UNŢENI
9  Arbore P Luminiţa-Mihaela  LIBERTATEA  BT  Arbore F Anişoara-Ştefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CĂLĂRAŞI  CĂLĂRAŞI
10  Asiminicesei I Constantin  SAUCENIŢA  BT  Asiminicesei C Denis Constantin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VACULESTI  VĂCULEŞTI
11  Axinte P Loredana-Corina  MILETIN  BT  Robu D Mario-Darian  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PRAJENI  PRĂJENI
12  Azoicăi I Irina  CUZA VODĂ  BT  Milenceanu T Flavius Ion  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DIMITRIE BRANDZA' VIIŞOARA  VIIŞOARA
13  Așchiopoaie G Andreea-Roxana  ZAHORENI  BT  Butnariuc D Narcisa Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MANOLEASA  MANOLEASA
14  Barnea V Anca  DOROHOI  BT  Barnea C Briana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL KOGALNICEANU' DOROHOI  DOROHOI
15  Basanciuc C Ioan  RÂNGHILEŞTI  BT  Basanciuc I Denis-Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SANTA MARE  SANTA MARE
16  Beșliu M Florin  ZOIŢANI  BT  Beșliu F Evelina-Ionela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ADĂŞENI  ADĂŞENI
17  Bordiciuc I Ilie  TUDOR VLADIMIRESCU  BT  Bordiciuc I Ilie-Marius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
18  Borleanu N Alina  MILETIN  BT  Borleanu D Dumitru  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PRAJENI  PRĂJENI
19  Bradu I Gabriela Gianina  SAUCENIŢA  BT  Bradu C Sebastian Florin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VACULESTI  VĂCULEŞTI
20  Bradu V Ana-Maria-Iuliana  ŞENDRICENI  BT  Andriescu D Andreea-Valentina  LICEUL TEHNOLOGIC 'AL.VLAHUTA' SENDRICENI  ŞENDRICENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum