SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din BUZĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Agapie G Gheorghe  SCOROŞEŞTI  BZ  Agapie G Gabriela Bianca  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
2  Andreiu R Elena-Mihaela  TRONARI  BZ  Andreiu M Ștefania Alessia  ŞCOALA PRIMARĂ SAT TRONARI COMUNA VIPEREŞTI  TRONARI
3  Arsenie P Georgiana-Lenuța  TRONARI  BZ  Iancu G Ștefania Rahela  ŞCOALA PRIMARĂ SAT TRONARI COMUNA VIPEREŞTI  TRONARI
4  Avrămescu T Daniela  LUNCA PRIPORULUI  BZ  Avrămescu T Melania-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT LUNCA PRIPORULUI ORAŞ NEHOIU  LUNCA PRIPORULUI
5  Baideanu M Ovidiu  ARCANU  BZ  Baideanu O Paul Aurica  ŞCOALA PRIMARĂ SAT ARCANU COMUNA SCUTELNICI  ARCANU
6  Baideanu M Radu  ARCANU  BZ  Baideanu R Sorina Georgiana  ŞCOALA PRIMARĂ SAT ARCANU COMUNA SCUTELNICI  ARCANU
7  Banica I Georgeta  ARCANU  BZ  Banica D Andrei Ionut  ŞCOALA PRIMARĂ SAT ARCANU COMUNA SCUTELNICI  ARCANU
8  Barbălată V Daniel  BOLDU  BZ  Barbălată D Patricia Valentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BOLDU  BOLDU
9  Belu G Mariana  VINTILEANCA  BZ  Belu E Andreea Gabriela  COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC 'SPIRU HARET' MUNICIPIUL BUZĂU  BUZĂU
10  Boarcăș A Alexandra-Ștefania  PIETROASELE  BZ  Boarcăș V Ștefan-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE  PIETROASELE
11  Bratu I Maria  SIRIU  BZ  Bratu V Mihai  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
12  Bujgoi M Geta  GRECEANCA  BZ  Bujgoi A Mihai-David  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE  PIETROASELE
13  Burcea S Mariana  POGOANELE  BZ  Burcea C Mario Daniel  LICEUL TEORETIC ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
14  Bădulescu T Nicolae  NENCIULEŞTI  BZ  Bădulescu N Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SAT IZVORU DULCE COMUNA MEREI  IZVORU DULCE
15  Băețelu C Genica  RECEA  BZ  Băețelu I Denis-Marian  ŞCOALA PRIMARĂ SAT RECEA COMUNA BISOCA  RECEA
16  Caraliu G Marian  CIUTA  BZ  Caraliu M Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SAT CIUTA COMUNA MĂGURA  CIUTA
17  Ciocan V Gheorghiță  CIOCĂNEŞTI  BZ  Ciocan G Marius Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COZIENI  COZIENI
18  Ciopei T Ionut Alexandru  ARCANU  BZ  Ciopei I Sorina Cristiana  ŞCOALA PRIMARĂ SAT ARCANU COMUNA SCUTELNICI  ARCANU
19  Ciungu Anisoara  POGOANELE  BZ  Obrijan T Aurel  LICEUL TEHNOLOGIC 'I. A. RĂDULESCU POGONEANU' ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
20  Cojocaru G Maria  PLEŞI  BZ  Cojocaru N Adrian-Ștefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT PLEŞI COMUNA BISOCA  PLEŞI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum