SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din CLUJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Birișan I Elena  CĂMĂRAŞU  CJ  Birișan I Gabriela-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
2  Bumbi I Florentina  CĂMĂRAŞU  CJ  Bumbi I Iosif  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
3  Burciu A Dorin  PĂDURENI  CJ  Burciu D Denisa-Iulia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PAVEL DAN' TRITENII DE JOS, COM. TRITENII DE JOS  TRITENII DE JOS
4  Chiriloaei P Sergiu Bogdan  OŞORHEI  BH  -  UNIVERSITATEA BABES-BOLYAI  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
5  Covaci E Sprina  CĂMĂRAŞU  CJ  Takacs M Darius-Răzvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
6  Cozac F Florina-Mirela  CĂMĂRAŞU  CJ  Cozac A Mirela-Alexia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
7  Curos M Andrei  BAIA MARE  MM  -  UNIVERSITATEA TEHNICA  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
8  Danu T Vasile Andrei  ROTUNDA  CJ  Danu V Vladut Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZA, COM. BUZA  BUZA
9  Ferenți I Anamarie  MOCIU  CJ  Ferenți A Elisa Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LIVIU DAN' MOCIU, COM. MOCIU  MOCIU
10  Florian V Ionut Vasile Virgil  CODRU BUTESII  MM  -  UNIVERSITATEA TEHNICA  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
11  Gașpar M Elisabeta-Cristina  CĂMĂRAŞU  CJ  Gașpar M Monica-Rebeca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
12  Lakatoş I Florin Marius  CRIŞENI  CJ  Lakatoş F Florin Sergiu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LIVIU DAN' MOCIU, COM. MOCIU  MOCIU
13  Lurci N Dalia-Cosmina  BUZA  CJ  Lurci D Nicoleta Antonia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZA, COM. BUZA  BUZA
14  Mihet G Codruta  MĂGURI-RĂCĂTĂU  CJ  Mihet V Raul Valean  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂGURI RĂCĂTĂU, COM. MĂGURI RĂCĂTĂU  MĂGURI-RĂCĂTĂU
15  Moldovan N Florentina-Alexandrina  CĂMĂRAŞU  CJ  Moldovan F Demelisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
16  Morar A Mihai-Vasile  NEGRENI  CJ  Morar M Marian-Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRENI, COM. NEGRENI  NEGRENI
17  Muresan V Mariana  BUZA  CJ  Muresan D Israel Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZA, COM. BUZA  BUZA
18  Negreș T Lucia  CĂMĂRAŞU  CJ  Negreș T Tiberiu-Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
19  Peslari D Cristina-Loredana  LUNCA  SV  -  UNIVERSITATEA TEHNICA  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
20  Porumb I Andreea  MICEŞTI  CJ  Porumb A Andreea-Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TURENI, COM. TURENI  TURENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum