SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din CONSTANȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abdulgani I Nurizan  CONSTANŢA  CT  Lupescu S Zehan-Silviu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 ’MIHAI VITEAZU’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
2  Albu I Eugenia  SATU NOU  CT  Albu V Andreea Daniela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU  SATU NOU
3  Alexandru A Liliana  IZVORU MARE  CT  Sion V Ștefania Larisa  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 IZVORU MARE  IZVORU MARE
4  Arteni G Monica  TORTOMAN  CT  Arteni I Ionuț-Vlăduț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’ION GHICA’ TORTOMAN  TORTOMAN
5  Badea T Simona  STEJARU  CT  Badea - Irina Lacramioara  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 DULGHERU  DULGHERU
6  Balașcă I Ionela  VULTURU  CT  Iurcan M Delia-Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
7  Bancu M Marcel  SARAIU  CT  Bancu M Bogdan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’NICOLAE MARALOI’ SARAIU  SARAIU
8  Batistă M Oana-Marina  FĂCLIA  CT  Dima F Dumitru-Darius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SALIGNY  SALIGNY
9  Ciobanu D Daniela  PEŞTERA  CT  Hapurneac V Alexandra Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA  PEŞTERA
10  Costache I Georgiana  OLTINA  CT  Stan I Maia-Larisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLTINA  OLTINA
11  Costea D Viorica  SATU NOU  CT  Dinu F Andrei-Petre  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU  SATU NOU
12  Covaciu N Sanda  IZVORU MARE  CT  Covaciu S Sorina Iuliana  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 IZVORU MARE  IZVORU MARE
13  Cristea G Mariana  SATU NOU  CT  Cristea I Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU  SATU NOU
14  Cristina N Aurelia  STEJARU  CT  Cristina N Nicoleta  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 DULGHERU  DULGHERU
15  Ganea F Lavinia Georgiana  BĂRĂGANU  CT  Costea N Răzvan Nicolae  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’EMIL GÂRLEANU’ BĂRĂGANU  BĂRĂGANU
16  Gașpar V Florentina  VIIŞOARA  CT  Gașpar D Angelo Luciano  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 'PERICLE MARTINESCU' VIIŞOARA  VIIŞOARA
17  Ghindă C Ștefan  OSTROV  CT  Ghindă Ș Daria-Andreea  LICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV  OSTROV
18  Ghindă V Adriana  OSTROV  CT  Ghindă V Andrei-Roberto  LICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV  OSTROV
19  Goșa G Mihaela  IZVORU MARE  CT  Goșa B Maria Alexandra  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 IZVORU MARE  IZVORU MARE
20  Goșa N Mihaela Elena  IZVORU MARE  CT  Goșa I Andrei Florin  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 IZVORU MARE  IZVORU MARE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum