SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din DÂMBOVIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei G Angela  BURDUCA  DB  Andrei N Gabriel-Cristian  LICEUL TEHNOLOGIC 'IORDACHE GOLESCU' GĂEȘTI  GĂEŞTI
2  Anechiţei P Mariana Petronela  TÂRGOVIŞTE  DB  Rocchiccioli F Paolina Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MATEI BASARAB' TÂRGOVIȘTE  TÂRGOVIŞTE
3  Apostol R Marius  FÂNTÂNELE  DB  Apostol M Andreea Maria  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
4  Argint I Claudia  IEDERA DE SUS  DB  Dragomir V Diana Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IEDERA DE JOS  IEDERA DE JOS
5  Badea I Maria Mirabela  GLOD  DB  Udilă I Ion Ovidiu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
6  Badea I Oana Steliana  GLOD  DB  Ștefan F Nicolae Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
7  Ban M Constantin Iulian  LUNCA  DB  Ban C Florina Izabela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
8  Banu C Florentina  GLOD  DB  Solomon C Cătălina Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
9  Brumar C Anișoara  VALEA LEURZII  DB  Stăncescu I Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCIUMENI  BUCIUMENI
10  Bucureṣteanu T Ioana  GROZĂVEŞTI  DB  Bucureṣteanu C Mario-Ricardo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GROZĂVEȘTI CORBII MARI  GROZĂVEŞTI
11  Bujor G Roxana Elena  CRÂNGURILE DE JOS  DB  Tudorache I Georgiana Roxana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂTROAIA VALE CRÂNGURILE  PĂTROAIA VALE
12  Burlacu D Petru  ZĂVOIU  DB  Burlacu P Andrei-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOGOȘANI  MOGOŞANI
13  Burtea C Costel  MALU CU FLORI  DB  Burtea C David Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU CU FLORI  MALU CU FLORI
14  Bădilă D Florina Georgiana  IAZU  DB  Ciunel C Costi Antonio  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
15  Bădilă I Raluca Mădălina  IAZU  DB  Stoica N Daria Elena  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
16  Băjenaru P Gabriela  IEDERA DE SUS  DB  Brumar C Valentin Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IEDERA DE JOS  IEDERA DE JOS
17  Bănuţă N Monica-Georgiana  CAPU COASTEI  DB  Diniţă C Alexandru Marius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU CU FLORI  MALU CU FLORI
18  Bătăiosu O Elena Liliana  ŞOTÂNGA  DB  Bătăiosu G Roberta Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. ILIE POPESCU' ȘOTÂNGA  ŞOTÂNGA
19  Catrina G Mădălina  NICULEŞTI  DB  Bamboi R Leonard Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICULEȘTI  NICULEŞTI
20  Cimpoieri G Cristian  GLOD  DB  Luca C Andreea Alina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum