SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din DOLJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adîr G Ionuț  BĂILEŞTI  DJ  Adîr I Rebeca-Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 BAILESTI  BĂILEŞTI
2  Alexandru C Constanta  CERĂT  DJ  Alexandru R Constantin-Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
3  Alexie Nicoleta  NEGOI  DJ  Alexie Florin-Codrut  SCOALA GIMNAZIALA NEGOI  NEGOI
4  Almăjanu M Nina-Mădălina  BECHET  DJ  Dună T Amelia-Cerasela-Magdalena  SCOALA PRIMARA BECHET  BECHET
5  Anca C Ion  BÂRCA  DJ  Anca I Alex  LICEUL TEORETIC 'ADRIAN PAUNESCU' BARCA  BÂRCA
6  Andrei C Gheorghe Aurel  UNIREA  DJ  Andrei G Maria Ștefania  SCOALA GIMNAZIALA UNIREA  UNIREA
7  Andrei D Liliana-Daniela  GÂNGIOVA  DJ  Clim C Cătălina-Juana  SCOALA GIMNAZIALA GANGIOVA  GÂNGIOVA
8  Arnăutu C Maria-Mirela  MURGAŞI  DJ  Arnăutu Mauro  SCOALA GIMNAZIALA MURGASI  MURGAŞI
9  Arnăutu M Ioana-Daniela  BÂRCA  DJ  Arnăutu - Alexandru-Sergiu-Ionuţ  LICEUL TEORETIC 'ADRIAN PAUNESCU' BARCA  BÂRCA
10  Baba C Mihaela Claudia  POIANA MARE  DJ  Baba I Bianca Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 POIANA MARE  POIANA MARE
11  Baboi Ş Florentina-Leticia  BISTREŢ  DJ  Baboi Ilie-Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
12  Bacelan P Ilie  CATANE  DJ  Bacelan I Andreea  SCOALA GIMNAZIALA CATANE  CATANE
13  Bacelan Paul  CATANE  DJ  Bacelan P Andreea-Elizabela  SCOALA GIMNAZIALA CATANE  CATANE
14  Bacelan Zobar  CATANE  DJ  Bacelan Z Daniel-Apolo  SCOALA GIMNAZIALA CATANE  CATANE
15  Baciu C Marian  ARGETOAIA  DJ  Baciu M Roberto-Gabriel  SCOALA PROFESIONALA 'CONSTANTIN ARGETOIANU' ARGETOAIA  ARGETOAIA
16  Badea G Gheorghița-Victoria  BĂILEŞTI  DJ  Geambașu M Iulian-Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 BAILESTI  BĂILEŞTI
17  Baiaram J Iancu  BISTREŢ  DJ  Durac Smeranda-Manela  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
18  Baiaram L Valentin  BĂILEŞTI  DJ  Baiaram V Alex-Ioan  SCOALA GIMNAZIALA 'AMZA PELLEA' BAILESTI  BĂILEŞTI
19  Baiaram M Lidia-Tatiana  BĂILEŞTI  DJ  Sali C Yanis-Mario-Avram  SCOALA GIMNAZIALA 'AMZA PELLEA' BAILESTI  BĂILEŞTI
20  Baiaram V Florea  BISTREŢ  DJ  Baiaram F Ionela-Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum