SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din GORJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Baros A Elena Florentina  BUSTUCHIN  GJ  Baros N Denisa Marinela  LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN  BUSTUCHIN
2  Becheanu A Maria Marcela  ALIMPEŞTI  GJ  Nebunu G Raluca Maria  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
3  Biriboiu F Elena  PLOPŞORU  GJ  Biriboiu C Claudia Daniela  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE TOMOVICI- PLOPSOR' PLOPSORU  PLOPŞORU
4  Bleoață G Ioniță  BAIA DE FIER  GJ  Bleoață I Adelina-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER  BAIA DE FIER
5  Boboc C Florin  PLOPŞORU  GJ  Boboc F Florin Cătălin  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE TOMOVICI- PLOPSOR' PLOPSORU  PLOPŞORU
6  Bîzgă C Melania  BRĂNEŞTI  GJ  Bîzgă M Mircea Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA CAPU-DEALULUI, BRANESTI  CAPU DEALULUI
7  Bădulescu A Florin Alexandru  BRĂNEŞTI  GJ  Bădulescu F Ion Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA CAPU-DEALULUI, BRANESTI  CAPU DEALULUI
8  Cazacu G Vasile  BAIA DE FIER  GJ  Cazacu V Gheorghe-Darius  LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER  BAIA DE FIER
9  Chiliban A Nadia  PLOPŞORU  GJ  Gheorghiță I Mihaela Ionela  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE TOMOVICI- PLOPSOR' PLOPSORU  PLOPŞORU
10  Ciobanu G Gabriel-Cosmin  CIUPERCENI  GJ  Ciobanu G Antonia-Maria  SCOALA GIMNAZIALA CIUPERCENI  CIUPERCENI
11  Coleșin M Haralambie  COLŢEŞTI  GJ  Coleșin H Andreea-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA HUREZANI  HUREZANI
12  Creangă C Constantin Florin  BUMBEŞTI-PIŢIC  GJ  Creangă C Ștefania  SCOALA GIMNAZIALA BUMBESTI-PITIC  BUMBEŞTI-PIŢIC
13  Călina C Maria Daniela  BUMBEŞTI-PIŢIC  GJ  Zăvoianu I Ionuț Cristian Marian  SCOALA GIMNAZIALA BUMBESTI-PITIC  BUMBEŞTI-PIŢIC
14  Dascălu S Emil  DOBRANA  GJ  Dascălu E Mihai-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
15  Deaconescu E Alexandra Sofia  BUSTUCHIN  GJ  Deaconescu V Alexandru Sebastian  LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN  BUSTUCHIN
16  Deaconescu I Maria  DOBRANA  GJ  Deaconescu M Raul-Mario  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
17  Dianu G Tatiana  BERLEŞTI  GJ  Isac V Gabriel-Tomiță  SCOALA GIMNAZIALA LIHULESTI, BERLESTI  LIHULEŞTI
18  Dicu I Maria  BENGEŞTI  GJ  Dicu A Alecsandru-Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA NOVACI  NOVACI
19  Dobrea G Narcisa  BUDUHALA  GJ  Dobrea I Delia Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TELESTI  TELEŞTI
20  Dodoacă D Elena-Maria  NOVACI  GJ  Oprea S Loredana-Ionela  SCOALA GIMNAZIALA NOVACI  NOVACI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum