SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din GALAȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei V Mihaela  JORĂŞTI  GL  Ababei M Mario George  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
2  Antonoaea E Gănica  GRIVIŢA  GL  Antonoaea Laura Loredana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA  GRIVIŢA
3  Apostu N Mariana  BEREŞTI  GL  Apostu I Mihaela Ionela  LICEUL TEHNOLOGIC 'PAUL BUJOR', ORAS BERESTI  BEREŞTI
4  Avram S Gina Ionela  GRIVIŢA  GL  Ignat I Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA  GRIVIŢA
5  Barbu I Fănica  VLĂDEŞTI  GL  Barbu N Anee-Mary-Florentina  SCOALA GIMNAZIALA 'SFANTUL IERARH NICOLAE', COMUNA VLADESTI  VLĂDEŞTI
6  Bazarca N Florentina  JORĂŞTI  GL  Bazarca V Ciprian Iulian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
7  Blaga C Sira  BLÂNZI  GL  Parlapan V Violeta  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD  BLÂNZI
8  Bobotă V Iuliana  ADAM  GL  Bobotă M Teodora Miruna  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI  ADAM
9  Bodea G Ion  BĂLĂŞEŞTI  GL  Bodea I Adriana Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI  BĂLĂŞEŞTI
10  Borcea T Mirela  BĂLĂŞEŞTI  GL  Borcea D Denisa Mădălina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI  BĂLĂŞEŞTI
11  Butuc C Ilie  FÂRŢĂNEŞTI  GL  Butuc I Georgiana Irina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI  FÂRŢĂNEŞTI
12  Caranfil C Victoria-Ruxandra  SCHELA  GL  -  UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS  MUNICIPIUL GALAŢI
13  Chiscoci C Ana Maria  NEGRILEŞTI  GL  Chiscoci C Mădălina Roberta  SCOALA GIMNAZIALA 'FLOREA JULEA', COMUNA NEGRILESTI  NEGRILEŞTI
14  Ciobotaru G Corina  BLÂNZI  GL  Ciobotaru N Ana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD  BLÂNZI
15  Ciobotaru Irina  VALEA MĂRULUI  GL  Luna I Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'DOAMNA NICA', COMUNA VALEA MARULUI  VALEA MĂRULUI
16  Ciobotaru N Delia Dorina  BĂLĂŞEŞTI  GL  Ciobotaru D Mario Denis  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI  BĂLĂŞEŞTI
17  Ciobotaru V Roxana Alina  ADAM  GL  Miron I Cosmin Denis  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI  ADAM
18  Ciobotaru Ș Mariana  RĂDEŞTI  GL  Ciobotaru V Elena Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI  RĂDEŞTI
19  Ciorîță N Tatiana  ADAM  GL  Ciorîță S Emanuel  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI  ADAM
20  Codreanu A Mariana Corina  JORĂŞTI  GL  Crăescu N Alexandru Marian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum