SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din GIURGIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim V Mihai Tiberiu  CARTOJANI  GR  Achim M Valentin Nicusor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARTOJANI  CARTOJANI
2  Adam Georgeta  CĂMINEASCA  GR  Adam M Stefan Alexandru  ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 CĂMINEASCA  CĂMINEASCA
3  Andrei N Ștefania Florentina  GIURGIU  GR  Constantin R Mădălin Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU' GIURGIU  GIURGIU
4  Arestaru N Marian Nicusor  CARTOJANI  GR  Arestaru M Cosmin Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARTOJANI  CARTOJANI
5  Arestaru P Mihai  CARTOJANI  GR  Arestaru M Cosmin Nicusor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARTOJANI  CARTOJANI
6  Auraru D Ion  GOSTINARI  GR  Auraru I Maia Elena  ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 GOSTINARI  GOSTINARI
7  Badea I Florica  TRESTIENI  GR  Badea N Florentina Adriana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE LAHOVARI' TRESTIENI  TRESTIENI
8  Bajan V Marian  MÂRŞA  GR  Bajan M Maria-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MÂRȘA  MÂRŞA
9  Bică P George  GIURGIU  GR  Bică G Bogdan Florentin  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION BARBU' GIURGIU  GIURGIU
10  Brebenel Georgiana  MIHAI BRAVU  GR  Serban Madalina-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU CONSTANTIN' MIHAI BRAVU  MIHAI BRAVU
11  Bunila D Sorina Ionela  VÂNĂTORII MARI  GR  Bunila M Nectarie Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 VÂNĂTORII MARI  VÂNĂTORII MARI
12  Bunila N Mihaela  VÂNĂTORII MARI  GR  Bunila M Maria Georgeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 VÂNĂTORII MARI  VÂNĂTORII MARI
13  Capran M Stelian Tinel  GIURGIU  GR  Capran S Valentin Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ACADEMICIAN MARIN VOICULESCU' GIURGIU  GIURGIU
14  Carastate Mihaela  CUCURUZU  GR  Carastate Mustafa Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
15  Catalin D Valentina  CUPELE  GR  Marin D Mihai Nicolae  ȘCOALA PRIMARĂ NR.7 CUPELE  CUPELE
16  Ciausu Stefanita Remus  HOTARELE  GR  Ciausu R Cornel Cristian  LICEUL 'UDRISTE NASTUREL' HOTARELE  HOTARELE
17  Cioaba Mihaela  MIHAI BRAVU  GR  Grosu G Florentin-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU CONSTANTIN' MIHAI BRAVU  MIHAI BRAVU
18  Ciobanescu I Victoria  VÂNĂTORII MARI  GR  Ciobanescu G Ionut Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 VÂNĂTORII MARI  VÂNĂTORII MARI
19  Costache Alexandra Luiza  IZVOARELE  GR  Costache M Stelian Alexandru Leonard  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 IZVOARELE  IZVOARELE
20  Cristea Mihaela  CUCURUZU  GR  Cristea N Narcisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum