SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din HARGHITA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acatrinei I Vasile  BILBOR  HR  Acatrinei V Adela Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'O.C.TĂSLĂUANU' BILBOR  BILBOR
2  Ambrus F Anna  DOBENI  HR  Ambrus Á Balázs  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUGENI  MUGENI
3  Barabas M Mozes-Szabolcs  ELISENI  HR  Barabas M Mozes-Oszvaldo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
4  Bencze L Tunde  PORUMBENII MICI  HR  Bencze S Sándor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PORUMBENII MARI  PORUMBENII MARI
5  Bertalan D Margareta  CECHEŞTI  HR  Căldăraru M Bianca  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'BENEDEK ELEK' AVRĂMEŞTI  AVRĂMEŞTI
6  Biró I Anna  CECHEŞTI  HR  Biró D Domokos  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'BENEDEK ELEK' AVRĂMEŞTI  AVRĂMEŞTI
7  Boka A Morgit  TOPLIŢA  HR  Czuczukaz Zsigmond Zsolt  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTU ILIE' TOPLIŢA  TOPLIŢA
8  Csillag A András  VALEA RECE  HR  Csillag A Csongor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA RECE  VALEA RECE
9  Csillag A Károly  VALEA RECE  HR  Csillag K Noémi  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA RECE  VALEA RECE
10  Csobot Tünde  VRABIA  HR  Csobot M Hunor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
11  Csobot Á Etelka  SÂNMARTIN  HR  Budi M Elvis  LICEUL TEHNOLOGIC 'TIVAI NAGY IMRE' SÂNMARTIN  SÂNMARTIN
12  Czári R Noémi  DAIA  HR  Balási L Lajos Árpád  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TORÓ TIBOR' ULIEȘ  ULIEŞ
13  Daczó J Jutka  SÂNMARTIN  HR  Budi Z Alfréd  LICEUL TEHNOLOGIC 'TIVAI NAGY IMRE' SÂNMARTIN  SÂNMARTIN
14  Demeter Margit  TUŞNADU NOU  HR  Tamás K Dalma  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
15  Elekes I István  SUSENI  HR  Elekes I Apollonia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ELEKES VENCEL' SUSENI  SUSENI
16  Fodor F Ferencz  CUŞMED  HR  Fodor F Amanda  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
17  Fodor S Sandor  TOPLIŢA  HR  Fodor S Sandor Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTU ILIE' TOPLIŢA  TOPLIŢA
18  Fodor V Ferencz  CUŞMED  HR  Fodor F Norbert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
19  Gyorfi D Tunde  ATID  HR  Gyorfi C Barna  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
20  Hnunyadi T Timea  SUSENI  HR  Hunyadi L Henrietta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ELEKES VENCEL' SUSENI  SUSENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum