SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din IALOMIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anastasie P Liliana  MALTEZI  IL  Anastasie E David Emanuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MALTEZI  MALTEZI
2  Banu N Vasile  FĂCĂENI  IL  Banu V Florentina Ionela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
3  Brezeanu G Oana  RAŞI  IL  Brezeanu N Nicolas Ionut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂLCIOARA  SĂLCIOARA
4  Brezeanu M Sorin  RAŞI  IL  Brezeanu S Ștefania Filofteia  ŞCOALA PRIMARĂ RAŞI-ŞC.GIM.SĂLCIOARA  RAŞI
5  Broju N Ionel  PERIŞORU  CL  Broju I Ionuţ-Alin  LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI  FETEŞTI
6  Bîlbîe L Ionela Mariana  BORDUŞANI  IL  Bîlbîe M Andrrea Maria  ŞCOALA PROFESIONALĂ BORDUŞANI  BORDUŞANI
7  Chiriță G Maria Lidia  URZICENI  IL  Chiriță A George Raul  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ION HELIADE RĂDULESCU' URZICENI  URZICENI
8  Călin P Rodica  FĂCĂENI  IL  Pană D Alin Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
9  Damachin C Cosmina  GÂRBOVI  IL  Damaschin C Andrei-Bogdan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVI  GÂRBOVI
10  Dobre G Alina Mirela  GHEORGHE LAZĂR  IL  Dinu G Cristiana-Daniela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE LAZĂR  GHEORGHE LAZĂR
11  Dogaru I Rodica  TRAIAN  IL  Dogaru D Mihaita Costinel  ŞCOALA PROFESIONALĂ TRAIAN  TRAIAN
12  Dudui V Gabriela  VALEA MĂCRIŞULUI  IL  Mogoș L Andreea Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MĂCRIŞULUI  VALEA MĂCRIŞULUI
13  Garofide A Marilena  VALEA MĂCRIŞULUI  IL  Garofide F Oana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MĂCRIŞULUI  VALEA MĂCRIŞULUI
14  Lazăr I Marius Romulus  PĂLTINIŞU  IL  Lazăr M Alexandru Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIEŢI  PERIEŢI
15  Lupașcu S Nanciu  VALEA MĂCRIŞULUI  IL  Lupașcu N Elena Mirela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MĂCRIŞULUI  VALEA MĂCRIŞULUI
16  Luţă I Filofteia  FETEŞTI  IL  Simion M Mari-Ionela  LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI  FETEŞTI
17  Niță C Mirela  VALEA MĂCRIŞULUI  IL  Niță F Gabriel Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MĂCRIŞULUI  VALEA MĂCRIŞULUI
18  Patacă N Cornelia Livia  GHEORGHE DOJA  IL  Neagu N Ionuţ Marius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE DOJA  GHEORGHE DOJA
19  Popescu G Petrișor  RAŞI  IL  Popescu P Ștefan Daniel  ŞCOALA PRIMARĂ RAŞI-ŞC.GIM.SĂLCIOARA  RAŞI
20  Prinose I Ionelia  RAŞI  IL  Florea M Nicusor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂLCIOARA  SĂLCIOARA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum