SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din IAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acasandrei S Gina-Alina  MOŞNA  IS  Acasandrei I Beatrice-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOŞNA  MOŞNA
2  Acatrinii C Constantin-Leonard  BOURENI  IS  Acatrinii C Andreea Paula  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOȚCA  MOŢCA
3  Agape I Gigel  SLOBOZIA  IS  Agape G Raluca Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, POIENI  POIENI
4  Agapi V Florina  GÂRBEŞTI  IS  Bîcu N Vlăduț Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, GÎRBEŞTI  GÂRBEŞTI
5  Agăinoaiei M Elena  DELENI  IS  Agăinoaiei G Elena-Mădălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
6  Albu C Costel  CHIŞCĂRENI  IS  Albu C Costeluș-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CHIŞCĂRENI  CHIŞCĂRENI
7  Amargheoalei G Lenuța  MAXUT  IS  Amargheoalei M Gabriel-Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
8  Andurnachi I Marinel-Daniel  COZMEŞTI  IS  Andurnachi M Alexandra-Sorina  ȘCOALA PROFESIONALĂ, COZMESTI  COZMEŞTI
9  Anghel R Daniela  CRUCEA  IS  Boboacă F Diana-Florina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CRUCEA  CRUCEA
10  Aparaschivei V Ana Andreea  ARAMA  IS  Aparaschivei I Matei Nicuşor  ȘCOALA PROFESIONALĂ, COARNELE CAPREI  COARNELE CAPREI
11  Apintiliesei C Elena  BRĂEŞTI  IS  Apintiliesei D Ștefania  ȘCOALA PROFESIONALĂ, BRĂEȘTI  BRĂEŞTI
12  Apostol G Viorel  CRUCEA  IS  Apostol V Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CRUCEA  CRUCEA
13  Ariton-Iliuţă V Mihaela  RĂSBOIENI  IS  Busuioc G Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, GLODENII GÎNDULUI  GLODENII GÂNDULUI
14  Arseni C Andreea  MIRONEASA  IS  Arseni A Teona Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MIRONEASA  MIRONEASA
15  Arteni D Vlăduț-Dumitru  RÂŞCA  SV  -  UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI  MUNICIPIUL IAŞI
16  Asăvoaiei V Ionela  SATU NOU  IS  Asăvoaiei V Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SATU NOU  SATU NOU
17  Atanasiu C Ionuț Bogdan  LARGA-JIJIA  IS  Atanasiu I Ionuț Rikardo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LARGA JIJIA  LARGA-JIJIA
18  Atudosiei V Petronela  PÂRCOVACI  IS  Atudosiei I Iustinian-Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, PÎRCOVACI  PÂRCOVACI
19  Axinte V Cătălina-Mariana  DOMNIŢA  IS  Axinte I Claudiu-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, DOMNIŢA  DOMNIŢA
20  Bacinschi C Lenuța  DOMNIŢA  IS  Onu C Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, DOMNIŢA  DOMNIŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum