SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din MEHEDINȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albadi N Daniela Marinela  BRANIŞTEA  MH  Bologa D Andrei Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRANIȘTEA  BRANIŞTEA
2  Ancuta C Gicu  OPRIŞOR  MH  Ancuta G Mario Ionut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ OPRIŞOR  OPRIŞOR
3  Andronie D Nicusor  PĂDINA MARE  MH  Andronie N Ionut Albert  ȘCOALA PROFESIONALĂ CORLĂȚEL  CORLĂŢEL
4  Baldovin C Daniela  PLOPI  MH  Marcu F Claudiu Leonardo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ENESCU' TÂMNA  TÂMNA
5  Baldovin D Adriana  PLOPI  MH  Baldovin B Alexandru-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ENESCU' TÂMNA  TÂMNA
6  Baldovin I Nicușor  PLOPI  MH  Baldovin N Larisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ENESCU' TÂMNA  TÂMNA
7  Baldovin V Sofia  PLOPI  MH  Dumitru V Cătălin Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ENESCU' TÂMNA  TÂMNA
8  Bancov Mic G Didona  ŞTIRCOVIŢA  MH  Bancov Mic P Georgiana Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'PREDA BUZESCU' VLĂDAIA  VLĂDAIA
9  Belu M Ion Adrian  BRANIŞTEA  MH  Belu I Alexia Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRANIȘTEA  BRANIŞTEA
10  Bențe D Janeta  CIOROBORENI  MH  Bențe - Marinela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIANA  JIANA
11  Birau C Marian-Ionel  BĂLĂCIŢA  MH  Birau M Radu-Georgian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCIŢA  BĂLĂCIŢA
12  Bora-Simion D Gheorghe  BUICEŞTI  MH  Bora-Simion G Ionel-Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN RĂDULESCU MOTRU' BUTOIEȘTI  BUTOIEŞTI
13  Boulescu Emil Lucian  COLIBAŞI  MH  Boulescu E Andrei-Ștefan-Lucian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALOVĂȚ  MALOVĂŢ
14  Bunea C Nicoleta  SLAŞOMA  MH  Bunea C Adelina Felicia  ȘCOALA PRIMARĂ PĂDINA MARE  PĂDINA MARE
15  Buzatu V Nicolae  ROŞIORI  MH  Buzatu N Nicolate Stefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÂNĂTORI  VÂNĂTORI
16  Bădâi L Constantin  DĂNCEU  MH  Bădâi C Andreea-Ionela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIANA  JIANA
17  Bădîi M Diana-Ecaterina  CIOROBORENI  MH  Bădîi E Alberto Andrei Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIANA  JIANA
18  Băloi F Florina Aurora  PUNGHINA  MH  Minea F Emilia Florentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PUNGHINA  PUNGHINA
19  Băloi I Georgiana  COLIBAŞI  MH  Băloi C Cornelia-Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALOVĂȚ  MALOVĂŢ
20  Bălulescu N Mihaela  ALUNIŞUL  MH  Bălulescu I Cosmin Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HUSNICIOARA  HUSNICIOARA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum