SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Berchi A Ani  REMETEA CHIOARULUI  MM  Berchi I Teofil Rareş  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
2  Berchi F Floriţa  REMETEA CHIOARULUI  MM  Berchi - Laura Mădălina  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
3  Berchi F Leonora  REMETEA CHIOARULUI  MM  Berchi - Marius  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
4  Berchi G Gabriela Eleonora  REMETEA CHIOARULUI  MM  Berchi - Andrei  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
5  Berfela G Maria  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Berfela M Lavinia  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
6  Bora V Mirela  VIŞEU DE JOS  MM  Bora G Anda Ionela  SCOALA PRIMARA VALEA PORCULUI  VIŞEU DE JOS
7  Brotnei S Ioan  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Brotnei I Nadia Anisoara  SCOALA PRIMARA SOLOTIANEI  POIENILE DE SUB MUNTE
8  Bucurici I Hafia  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bucurici I Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
9  Chifa M Gavrila  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Chifa G Ioan  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
10  Chindriș I Maria  IEUD  MM  Chindriș V Anamaria-Delia  SCOALA PRIMARA TUIDIC  IEUD
11  Chindriș V Vasile  IEUD  MM  Chindrilș V Ioana  SCOALA GIMNAZIALA IEUD  IEUD
12  Ciucur Andra  FINTEUŞU MIC  MM  Ciucur F Antonio  SCOALA GIMNAZIALA FINTEUSU MIC  FINTEUŞU MIC
13  Clipei V Irina  CRASNA VIŞEULUI  MM  Clipei D Alexandra-Florina  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
14  Coman I Ileana-Ioana  BORŞA  MM  Roman D Cătălin Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 BORSA  BORŞA
15  Corjuc M Vaselena  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Corjuc A Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
16  Cornestean G Anuta  BÂRSANA  MM  Cornestean I Cristian-Gheorghe  SCOALA GIMNAZIALA 'MIRCEA VULCANESCU' BARSANA  BÂRSANA
17  Covaci P Stefan  PETROVA  MM  Covaci S Alexandru-Stefan  LICEUL TEHNOLOGIC 'ALEXANDRU FILIPASCU' PETROVA  PETROVA
18  Covaci T Natalia Bianca  BOZÂNTA MICĂ  MM  Covaci C Cristiana Crina  SCOALA GIMNAZIALA RECEA  RECEA
19  Curac G Melania  REPEDEA  MM  Curac G Maria-Melana  LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA  REPEDEA
20  Demian V Simona  CRASNA VIŞEULUI  MM  Demian G Darius-Casian  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum