SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din MUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abraham I Petronela Elvira  ŞOARD  MS  Abraham Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE N. POPESCU' VÂNĂTORI  VÂNĂTORI
2  Adam F Mihaela  APALINA  MS  Adam M Andreea Manuela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.04 APALINA REGHIN  REGHIN
3  Adam R Rudolf Cristian  MOREŞTI  MS  Adam R Geanina-Carmen  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'EMIL DRĂGAN' UNGHENI  UNGHENI
4  Albu D Anamaria  RĂSTOLIŢA  MS  Cocoșel M David Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂSTOLIȚA  RĂSTOLIŢA
5  Alexe I Petronela Ana  DANEŞ  MS  Bica S Emilian Ionel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CORNEL REGMAN' DANEȘ  DANEŞ
6  Arion I Gheorghe  OROIU  MS  Arion G Raluca Andreea  ȘCOALA PROFESIONALĂ BAND  BAND
7  Baciu E Emil  REGHIN  MS  Baciu E Estera  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU CEUȘIANU' REGHIN  REGHIN
8  Balasz M Matei  ODRIHEI  MS  Balasz M Matei Mateo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROISÂNMĂRTIN  COROISÂNMĂRTIN
9  Balazs G Lujza  ERNEI  MS  Balazs L Ştefan  ȘCOALA PROFESIONALĂ DUMBRĂVIOARA  DUMBRĂVIOARA
10  Balazs Gyongyver  SÂNGEORGIU DE PĂDURE  MS  Balazs L Karoly Robert  LICEUL TEHNOLOGIC 'SFÂNTUL GHEORGHE' SÂNGEORGIU DE PĂDURE  SÂNGEORGIU DE PĂDURE
11  Balazs Rita  BEZID  MS  Isztuika K Rita Krisztina  LICEUL TEHNOLOGIC 'SFÂNTUL GHEORGHE' SÂNGEORGIU DE PĂDURE  SÂNGEORGIU DE PĂDURE
12  Bambor I Ana  DEDA  MS  Bucur A Sidonia Maria  LICEUL TEHNOLOGIC 'VASILE NETEA' DEDA  DEDA
13  Baranca Ș Lilla  TOLDAL  MS  Baranca P Petru-Tubi  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOIVODENI  VOIVODENI
14  Baranczki I Annamária  BÂRA  MS  Baranczki A Anita-Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRCULENI  MĂRCULENI
15  Baranka Agnes  VOIVODENI  MS  Baranka Agnes  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOIVODENI  VOIVODENI
16  Baranka L Lila  NADEŞ  MS  Baranka Ș Lila  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NADEȘ  NADEŞ
17  Bartuș A Alex  SASCHIZ  MS  Bartuș A Sebastian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION DACIAN' SASCHIZ  SASCHIZ
18  Bartuș D Florin  ŞAEŞ  MS  Bartuș F Alexandra Florina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ APOLD  APOLD
19  Barşony R Rozalia  VALEA SÂNPETRULUI  MS  Peter A Alin Gavril  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE POP' GREBENIŞU DE CÂMPIE  GREBENIŞU DE CÂMPIE
20  Bichiș C Constantin  ZAGĂR  MS  Bichiș C Melania Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAGĂR  ZAGĂR
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum