SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din NEAMȚ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Afloarei I Maria  COSTIŞA  NT  Nădejde G Denisa-Ana-Mariea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA  COSTIŞA
2  Airinei I Iulia  GRUMĂZEŞTI  NT  Airinei I Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
3  Alexandroaia V Ionuț  URECHENI  NT  Albert I Răzvan-Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI  URECHENI
4  Alexandroaia V Victoraș  URECHENI  NT  Alexandroaia V Victor-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI  URECHENI
5  Amariei I Petru  URECHENI  NT  Amariei P Petronela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI  URECHENI
6  Amărioarei P Petrică  BUCIUM  NT  Amărioarei P Miruna Ioana  ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI  BUCIUM
7  Anton G Geanina  SĂVINEŞTI  NT  Anton I Geanina-Melissa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI  SĂVINEŞTI
8  Apetri V Vasilica  MUNCELU DE JOS  NT  Apetri M Andrei Mădălin  ȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI  MUNCELU DE JOS
9  Archir P Alina  DUMBRAVA  NT  Archir C Denis-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI  DUMBRAVA
10  Arsene G Ana Maria  GRUMĂZEŞTI  NT  Arsene M Mario Rareș  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
11  Asavei P Maria  VALEA ARINI  NT  Asavei G Denisa-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI  BĂLŢĂTEŞTI
12  Atudori G Gina  GRUMĂZEŞTI  NT  Atudori V Darius Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
13  Baban V Elena Claudia  GRUMĂZEŞTI  NT  Bodron D Alesia Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
14  Baghiu Lenuţa Ancuţa  MASTACĂN  NT  Baghiu V Maria Petronela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI  MASTACĂN
15  Balint G Irina  BOGHICEA  NT  Balint C Diana Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA  BOGHICEA
16  Barb-Ciorbea I Felicia-Aurora  BICAZ-CHEI  NT  Barb-Ciorbea G Georgiana-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI  BICAZ-CHEI
17  Belciu G Mihaela-Gherghina  BUDA  BC  Piscu F Deni Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN LUCA', COMUNA FARCAȘA  FARCAŞA
18  Bogdan S Lăcrămioara Mihaela  ROMAN  NT  Hăbășescu N Marian-Leonard  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CAROL I', MUNICIPIUL ROMAN  ROMAN
19  Borș P Gabriel  IVANEŞ  NT  Borș G Adrian-Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI  IVANEŞ
20  Bratu G Diana  PĂSTRĂVENI  NT  Bratu C Daria-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI  PĂSTRĂVENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum