SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din OLT
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexie M Veronica Mădălina  SLATINA  OT  Dărău M Andreea Raluca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TESLUI  TESLUI
2  Almăjanu N Valentin  ROTUNDA  OT  Almăjanu V Daniela Ileana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDA  ROTUNDA
3  Andreescu I Lucreția Elena  ORAŞ SCORNICEŞTI  OT  Andreescu A Anton-Lucas-Angelo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE COCULESCU' SCORNICEȘTI  SCORNICEŞTI
4  Andrei P Lixăndrina  IPOTEŞTI  OT  Drăghic I Florin-Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
5  Andronache P Florea  BUCINIŞU  OT  Andronache F Laurentțiu Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCINIȘU  BUCINIŞU
6  Anghel S Gabi  DRĂGĂNEŞTI-OLT  OT  Văduva F Ștefănuț Gabriel  LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT  DRĂGĂNEŞTI-OLT
7  Badea C Marian  HOTĂRANI  OT  Badea M Maya-Mădălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRCAȘELE  FĂRCAŞELE
8  Badea C Oana-Vasilica  IPOTEŞTI  OT  Badea F Laura-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
9  Baracu S Madalina  TIA MARE  OT  Baracu S Isabela Helena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LEONIDA MARINEANU' TIA MARE  TIA MARE
10  Barbu G Ioana  FĂRCAŞU DE JOS  OT  Barbu I Gheorghița-Florentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRCAȘELE  FĂRCAŞELE
11  Barbu I Dorinel Petrişor  VĂDASTRA  OT  Barbu D Iuliana Floriana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂDASTRA  VĂDASTRA
12  Belea Gina  STUDINA  OT  Barbu M Larisa-Karinna-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STUDINA  STUDINA
13  Beliță I Florina  VALEA MARE  OT  Greere C Marius Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MARE  VALEA MARE
14  Beşcucă I Costel  GÂRCOV  OT  Beşcucă C Geanina Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÎRCOV  GÂRCOV
15  Beșcucă F Gabriela-Simona  CORABIA  OT  Știrbu R Marius-Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU' CORABIA  CORABIA
16  Bică N Katica-Veronica  OBOGA  OT  Bică K Geanina Adelina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBOGA  OBOGA
17  Bisioc I Mihaela  BRÂNCOVENI  OT  Popa Bisioc N Mario Andres  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VOIEVOD BRÎNCOVEANU' BRÎNCOVENI  BRÂNCOVENI
18  Bobaru Gheorghe  SEACA  OT  Bobaru G Gheorghiță Petruț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEACA  SEACA
19  Bogdan F Florinela Virginia  VĂDĂSTRIŢA  OT  Adămescu M Steluţa Violeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂDĂSTRIȚA  VĂDĂSTRIŢA
20  Bolovan F Bogdan Cătălin  GÂRCOV  OT  Bolovan B Marcela Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÎRCOV  GÂRCOV
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum