SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din PRAHOVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aldea H Hagiu  COCORĂŞTII GRIND  PH  Aldea H Robert Iulian  ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COCORÂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ  COCORĂŞTII GRIND
2  Arion G Elena-Raluca  BĂTRÂNI  PH  Arion E David Eugen  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÎNI  BĂTRÂNI
3  Arsenescu C Cristina  PLOPENI  PH  Dumitru I Marco Yanis Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI  PLOPENI
4  Blaj C Ana Maria  VALEA LUI ION  BC  Itigan A Jusepe David Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
5  Boian V Gabriela  CÂMPINA  PH  Boian M Ştefania Alina Denisa  COLEGIUL NAȚIONAL 'NICOLAE GRIGORESCU', MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
6  Bondăreţ M Dorela  MĂRGINENII DE JOS  PH  Costache V Ioana-Karina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG  MĂRGINENII DE JOS
7  Brașoveanu V Daniela  MĂGURENI  PH  Slama W Fatima  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI  MĂGURENI
8  Brica I Luminița-Mioara  LUNCA PRAHOVEI  PH  Brica Ș Karina-Ștefania-Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI  MĂGURENI
9  Burulea A Madalina  PLOPENI  PH  Burulea R Marius Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI  PLOPENI
10  Crăciun M Elena-Liliana  LUNCA PRAHOVEI  PH  Crăciun M Floriana-Giulia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI  MĂGURENI
11  Cîrstea G Elena  BĂTRÂNI  PH  Cîrstea C Darius-Alexandru-Costin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÎNI  BĂTRÂNI
12  Călin I Mihaela Rodica  DIŢEŞTI  PH  Veligu M Alexandra Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
13  Danciu Vasilica  OLARII VECHI  PH  Danciu M Dragoș Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI  OLARI
14  Dascalu Maria  NUCŞOARA DE SUS  PH  Rosca C George-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÎNTENI, COMUNA POSEȘTI  POSEŞTII-PĂMÂNTENI
15  Davidescu G Maria  TEŞILA  PH  Davidescu G Valentin Marian  LICEUL TEHNOLOGIC 'CAROL I', COMUNA VALEA DOFTANEI  TEŞILA
16  Dima V Elena  PLOIEŞTI  PH  Dima G Pavel Armando  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANTON PANN', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
17  Dinu H Aurelia  DIŢEŞTI  PH  Dinu S Ioana Cătălina Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
18  Dochita G Mariana  VĂRBILA  PH  Dochita M Florina-Dalya  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU  VĂRBILA
19  Drăgoi I Nicoleta-Diana  MĂRGINENII DE JOS  PH  Radu M George-Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG  MĂRGINENII DE JOS
20  Dumitru C Andreea Cristina  PLOPENI  PH  Furdui A Armani Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI  PLOPENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum