SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din SIBIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Baboș V Virgil  BRĂDENI  SB  Baboș V Elena-Antonia  SCOALA GIMNAZIALA BRADENI  BRĂDENI
2  Bardas C Simona-Maria  PORUMBACU DE SUS  SB  Bardas G Ianis-Andrei  SCOALA PRIMARA PORUMBACU DE SUS  PORUMBACU DE SUS
3  Bejinaru L Alina  VURPĂR  SB  Boabeș C Raluca Ioana  SCOALA GIMNAZIALA VURPAR  VURPĂR
4  Bogdan T Camelia  COPŞA MARE  SB  Bogdan T Eduard Lucian  SCOALA GIMNAZIALA BIERTAN  BIERTAN
5  Bota-Morosan P Olimpia  PORUMBACU DE SUS  SB  Otves M Laurentiu-Valentin  SCOALA PRIMARA PORUMBACU DE SUS  PORUMBACU DE SUS
6  Boșcor M Elena  METIŞ  SB  Boșcor E Călin Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA MIHAILENI  MIHĂILENI
7  Bunaciu F Daniela  MOŞNA  SB  Antal C Constantin Daniel  SCOALA GIMNAZIALA 'STEPHAN LUDWIG ROTH' MOSNA  MOŞNA
8  Bîrsan I Ana  ALŢINA  SB  Bîrsan C David Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AVIATOR IOAN SAVA' ALTINA  ALŢINA
9  Bădilă A Violeta-Iuliana  ŢELINE  SB  Nedelca V Diana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA BRADENI  BRĂDENI
10  Cercea V Simona  MOŞNA  SB  Cercea S Crinel Daniel  SCOALA GIMNAZIALA 'STEPHAN LUDWIG ROTH' MOSNA  MOŞNA
11  Ciociu D Adina-Rica  APOLDU DE SUS  SB  Ciociu I Ilie Matei  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
12  Ciurar F Maria Adela  MOŞNA  SB  Ciurar N Soledana Stefania  SCOALA GIMNAZIALA 'STEPHAN LUDWIG ROTH' MOSNA  MOŞNA
13  Ciurar G Mina  BRĂDENI  SB  Ciurar S Iasmina-Cirașela  SCOALA GIMNAZIALA BRADENI  BRĂDENI
14  Ciurar P Cătălina  MOŞNA  SB  Ciurar A Alin  SCOALA GIMNAZIALA 'STEPHAN LUDWIG ROTH' MOSNA  MOŞNA
15  Coșier G Rodica  VURPĂR  SB  Lumițiu D Daniel-Narcis  SCOALA GIMNAZIALA VURPAR  VURPĂR
16  Cîrneală I Adriana  JINA  SB  Cîrneală I Ionuț-Ilie  SCOALA GIMNAZIALA JINA  JINA
17  Cîrneală I Daniela  JINA  SB  Cîrneală N Răzvan Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA JINA  JINA
18  Cîrneală N Nicolae  JINA  SB  Cîrneală N Marius Ioan  SCOALA GIMNAZIALA JINA  JINA
19  Cîrneală V Daniela  POIANA SIBIULUI  SB  Furdui N Robert-Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA JINA  JINA
20  Căian V Vergil  ŢELINE  SB  Căian V Andrada-Alina  SCOALA GIMNAZIALA BRADENI  BRĂDENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum