SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din SĂLAJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Berki T Crina Adriana  BOGDANA  SJ  Varga C Răzvan Robert  ȘCOALA PRIMARĂ BOGDANA  BOGDANA
2  Boldizsár G Maria  NUŞFALĂU  SJ  Boldizsár L Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRI MOR' NUȘFALĂU  NUŞFALĂU
3  Botiş Ş Adriana Dorina  NĂPRADEA  SJ  Botiş Denisa Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TRAIAN CREȚU' NĂPRADEA  NĂPRADEA
4  Costinaș M Mihaela Persida  BUCIUMI  SJ  Scripciuc I Claudiu Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCIUMI  BUCIUMI
5  Cristea R Ofelia Mirabela  CIUTELEC  BH  Cristea Alexander Crăciun Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IAZ  IAZ
6  Dalnoki Mariana-Gabriela  AGRIJ  SJ  Dalnoki M Denisa-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AGRIJ  AGRIJ
7  Dandot M Carmen  NUŞFALĂU  SJ  Lukacs A Carmen-Geanina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRI MOR' NUȘFALĂU  NUŞFALĂU
8  Dandot M Marin  NUŞFALĂU  SJ  Dandot M Alexandra Regina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRI MOR' NUȘFALĂU  NUŞFALĂU
9  Duloveț I Ștefan  FĂGETU  SJ  Duloveț S Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FĂGETU  FĂGETU
10  Edves I Jenica Ramona  NUŞFALĂU  SJ  Edveș J Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRI MOR' NUȘFALĂU  NUŞFALĂU
11  Farcaș M Alexandra Mihaela  IAZ  SJ  Farcaș C Larisa Samanta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IAZ  IAZ
12  Flore P Elena  AGRIJ  SJ  Flore Ș Florin-Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AGRIJ  AGRIJ
13  Gabor E Traian  VOIVODENI  SJ  Gabor T Traian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRAGU  DRAGU
14  Ghemant P Victor Traian  BUCIUMI  SJ  Ghemant V Cosmin Doru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCIUMI  BUCIUMI
15  Haraga C Mădălina Lenuța  PLOPIŞ  SJ  Haraga D Ionuț David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PLOPIȘ  PLOPIŞ
16  Kovacs A Gabriela Angela  IAZ  SJ  Kovacs C Bogdan Sergiu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PLOPIȘ  PLOPIŞ
17  Lingurar A Dolănescu  VOIVODENI  SJ  Lingurar D Ionuț-Dafin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRAGU  DRAGU
18  Lingurar I Aurelia  RATIN  SJ  Lingurar S Samuel-Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
19  Lingurar I Dacian  DRAGU  SJ  Farcaș M Leonardo-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRAGU  DRAGU
20  Lingurar I Persida  DRAGU  SJ  Lingurar P Rona-Aura  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRAGU  DRAGU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum