SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 02.08.2019 12:40
 
Lista beneficiarilor din SATU MARE
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bisi Elisabeta  GHIRIŞA  SM  Bisi S Evelyn  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VIOREL SALAGEAN' BELTIUG  BELTIUG
2  Bisi Iuliu  GHIRIŞA  SM  Bisi I Alicia-Bernadett  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VIOREL SALAGEAN' BELTIUG  BELTIUG
3  Bumbar Erika  RĂTEŞTI  SM  Bumbar Melisa-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂTEȘTI  RĂTEŞTI
4  Casoni X Crina  SOCOND  SM  Casoni M Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
5  Chiriac N Marioara  SOCOND  SM  Lazar I Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
6  Ciocan Mandrut A Carmen  SOCOND  SM  Ciocan Mandrut C Rafael  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
7  Deak V Monika-Emese  HODOD  SM  Deak T Eszter Rebeka  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'WESSELENYI' HODOD  HODOD
8  Doha Gheorghe-Stefan  LIVADA  SM  Doha G Natasa-Vivien  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETOFI SANDOR' LIVADA  LIVADA
9  Faluvegi J Kamelia-Iren  LIVADA  SM  Faluvegi K Karoly-Brendon  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETOFI SANDOR' LIVADA  LIVADA
10  Forgacs C Maria Elvira  LELEI  SM  Forgacs A Kristof-Istvan  ȘCOALA PRIMARĂ LELEI  LELEI
11  Fratean I Adriana  SOCOND  SM  Fratean X Lucas  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
12  Ghiviriga F Izabela-Rozalia  LELEI  SM  Ghiviriga V Laura-Natalia  ȘCOALA PRIMARĂ LELEI  LELEI
13  Goldi I Mariana Ancuta  TURŢ  SM  Goldi G Denis Andrei  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' TURȚ  TURŢ
14  Gorci Alexandru  GHIRIŞA  SM  Gorci Denisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VIOREL SALAGEAN' BELTIUG  BELTIUG
15  Gorci Izolda  GHIRIŞA  SM  Gorci R Reimond-Seimond  ȘCOALA PRIMARĂ GHIRIȘA  GHIRIŞA
16  Gorci X Gizela  SOCOND  SM  Gorci X Mariciui Narcisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
17  Hotca I Lenuta  TURŢ  SM  Zimbru Z Florin Casian  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' TURȚ  TURŢ
18  Lacatos J Berta  LIVADA  SM  Mezei I Fabian Frederico  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETOFI SANDOR' LIVADA  LIVADA
19  Lakatos Ana  PIR  SM  Lakatos - Csilla-Aniko  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
20  Lakatos E Elisabeta  HODOD  SM  Lakatos A Romina-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'WESSELENYI' HODOD  HODOD
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum