SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din SUCEAVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abălașei D Oana  ADÂNCATA  SV  Pârlea C Diana-Denisa  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN BANCESCU' ADANCATA  ADÂNCATA
2  Acatincai I Ionut Dumitru  GULIA  SV  Acatincai I Raul Ioan  SCOALA GIMNAZIALA GULIA  GULIA
3  Acsinia I Mirabela  BAIA  SV  Serban F Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 BAIA  BAIA
4  Afloarei M Constantin  BAIA  SV  Afloarei C Sebastian Constantin  SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 BAIA  BAIA
5  Aioanei M Mihaela  BAIA  SV  Aioanei M Paul Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE STOLERU' BAIA  BAIA
6  Amarandei G Ion  HREAŢCA  SV  Amarandei I Ianis Marinel  SCOALA GIMNAZIALA 'ARTUR GOROVEI' BUNESTI  BUNEŞTI
7  Amariei D Elena  GEMENEA  SV  Amariei - Mariana  SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI  STULPICANI
8  Anchidin V Maria  DRĂGOIEŞTI  SV  Anchidin V Denisa Vasilica  SCOALA GIMNAZIALA DRAGOIESTI  DRĂGOIEŞTI
9  Andone C Sorinel  RUŞI  SV  Andone S Robert-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA ONICENI  ONICENI
10  Andriuc V Dumitru  ŞERBĂUŢI  SV  Ieremciuc Roberto Florin  SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI  ŞERBĂUŢI
11  Andrișan G Constantin-Cristian  MOARA NICA  SV  Andrișan C Alina-Petronela  SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA  MOARA NICA
12  Anușca C Mihaela  FETEŞTI  SV  Anușca G Ionuț-Petru  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN BANCESCU' ADANCATA  ADÂNCATA
13  Bacău G Sorin  DRĂGOIEŞTI  SV  Bacău S Giorgica Marian  SCOALA GIMNAZIALA DRAGOIESTI  DRĂGOIEŞTI
14  Bardaș V Domițian Pavel  NEGRILEASA  SV  Bardaș D Paula Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI  STULPICANI
15  Bejinariu-Cărăbuș I Ionuț  HĂNŢEŞTI  SV  Bejinariu-Cărăbuș I Mihaela-Ștefania  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAI HALUNGA' HANTESTI  HĂNŢEŞTI
16  Berla V Vasile  MOLDOVA-SULIŢA  SV  Berla V Iulian  SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA  MOLDOVA-SULIŢA
17  Bidirel M Carmen-Lenuța  CAPU CÂMPULUI  SV  Bidirel V Daniel  SCOALA GIMNAZIALA 'ION BARBIR' CAPU CAMPULUI  CAPU CÂMPULUI
18  Big G Vasile  OSTRA  SV  Big V Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA OSTRA  OSTRA
19  Bobu I Ilie  BOSANCI  SV  Bobu I Simona-Sara  SCOALA GIMNAZIALA BOSANCI  BOSANCI
20  Bodnariu V Elena  STROIEŞTI  SV  Bodnariu I Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI  STROIEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum