SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din TULCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ali C Maji  CORUGEA  TL  Ali M Mitaj Ercan  ȘCOALA PRIMARĂ CORUGEA  CORUGEA
2  Angheluță P Ionela  PECENEAGA  TL  Moroșanu F Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PECENEAGA  PECENEAGA
3  Anton G Gheorghe-Florin  STEJARU  TL  Anton G Roxana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU  STEJARU
4  Barangă I Angelica  GRECI  TL  Barangă G Angelica-Viorica  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
5  Deaconu S Cristiana  SARICHIOI  TL  Deaconu C Ruxandra-Bianca  ȘCOALA PRIMARĂ ENISALA  ENISALA
6  Efimov I Paula  SLAVA RUSĂ  TL  Efimov P Veronica  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLAVA CERCHEZĂ  SLAVA CERCHEZĂ
7  Hariton F Carmen  SLAVA CERCHEZĂ  TL  Cononov M Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLAVA CERCHEZĂ  SLAVA CERCHEZĂ
8  Ion E Ioana-Daniela  GRECI  TL  Ion M Adrian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
9  Istrate D Cristina  RĂZBOIENI  TL  Istrate I Vlăduț-Cristian  ȘCOALA PRIMARĂ RĂZBOIENI  RĂZBOIENI
10  Lunka I Florentina  CERBU  TL  Tanase G Madalin  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
11  Manole G Elena  TOPOLOG  TL  Radu I Ilie Sebastian  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
12  Mercan D Sorin Cornel  MUNICIPIUL TULCEA  TL  Mercan S Matei Emanuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GRIGORE ANTIPA' TULCEA  TULCEA
13  Minciu G Livia-Georgian  CASIMCEA  TL  Postolache-Minciu I David-Georgian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CASIMCEA  CASIMCEA
14  Moraru I Cătălina  RAHMAN  TL  Stratulat I Darius-Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CASIMCEA  CASIMCEA
15  Negoț G Adrian  CORUGEA  TL  Negoț A Erica-Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CASIMCEA  CASIMCEA
16  Nica G Ilinca  TOPOLOG  TL  Nica T Fernando George  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
17  Olteanu N Marinica-Georgian  CASIMCEA  TL  Ciobanu Marinela Cătălina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CASIMCEA  CASIMCEA
18  Pelin-Grosu N Nicoleta-Elena  RAHMAN  TL  Pelin-Grosu T Simina  ȘCOALA PRIMARĂ RAHMAN  RAHMAN
19  Popa Fanica  CALFA  TL  Popa N Stefania Adelina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂGĂRAȘU NOU  FĂGĂRAŞU NOU
20  Popa G Valentin  CIŞMEAUA NOUĂ  TL  Popa V Emilian  ȘCOALA PRIMARĂ RAHMAN  RAHMAN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum