SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din TELEORMAN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albert Maria  PUTINEIU  TR  Albert A Vali Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUTINEIU  PUTINEIU
2  Albu C Ștefania Valentina  ALEXANDRIA  TR  Săileanu A Alexandru Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU COLFESCU' ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
3  Badea G Gheorghe  ROSIORI DE VEDE  TR  Calotă G Cristian-Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DAN BERINDEI' ROȘIORI DE VEDE  ROSIORI DE VEDE
4  Badea I Marinela  TĂTĂRĂŞTII DE SUS  TR  Badea C Viorel-Vasile  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂTĂRĂŞTII DE SUS  TĂTĂRĂŞTII DE SUS
5  Berbec M Iulică  CONŢEŞTI  TR  Berbec I Maria-Ioana-Claudia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONȚEȘTI  CONŢEŞTI
6  Besciu G George Sebastian  OLTEANCA  TR  Besciu G Natalia Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEGARCEA VALE  SEGARCEA-VALE
7  Bitiș G Constantin  ZIMNICEA  TR  Bitiș C Valentin-Petrică  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ZIMNICEA  ZIMNICEA
8  Boală A Claudia-Florina  NĂSTURELU  TR  Boală I Florina Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
9  Boancă N Tudorel  BUJORU  TR  Boancă T Denisa Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLMĂŢUIU  NICOLAE BĂLCESCU
10  Boșneagu T Daniel Năstase  SEACA  TR  Boșneagu D Cristian Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEACA  SEACA
11  Brabete I Luminița  POROSCHIA  TR  Florea A Elena Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ POROSCHIA  POROSCHIA
12  Bucur S Gabriela-Simona  UDUPU  TR  Păun V Alina-Narcisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂTĂRĂŞTII DE SUS  TĂTĂRĂŞTII DE SUS
13  Burcea A Ionela Vasilica  POENI  TR  Burcea I Valentin Alin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POENI  POENI
14  Burcea G Florin  TROIANUL  TR  Burcea F Mihaela-Florentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION PREOTU' TROIANUL  TROIANUL
15  Bușcă I Adi Laurențiu  PĂRU ROTUND  TR  Bușcă A Nicoleta Izabela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NENCIULEȘTI  NENCIULEŞTI
16  Băceanu M Gheorghe Cristian  MUNICIPIUL TURNU MAGURELE  TR  Băceanu G Genis Ionuț Rafaello  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
17  Calcan I Marin Cătălin  DULCEANCA  TR  Calcan M Maria Raisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEDEA  VEDEA
18  Calotă M Ioana  DRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA  TR  Calotă S Claudiu Mihail  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGĂNEȘTI-VLAȘCA  DRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA
19  Chirigiu F Lenuța Violeta  ZIMNICEA  TR  Chirigiu D Anamaria Denisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ZIMNICEA  ZIMNICEA
20  Chiriţă M Alexandra Silvia  MUNICIPIUL ALEXANDRIA  TR  Chiriţă A Maria Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE' ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum