SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din VÂLCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albinaru C Viorel  FÂRTĂŢEŞTI  VL  Albinaru V Nicolae-Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA, SAT RUSANESTI, COM. FARTATESTI  RUSĂNEŞTI
2  Besnea V Daniela-Giorgiana  IZVORU  VL  Pleșea G Veronica-Constanța  SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI  DRĂGĂŞANI
3  Burdulea M Octavian  BĂLCEŞTI  VL  Burdulea O Maria-Alexandra  LICEUL TEHNOLOGIC PETRACHE POENARU, ORAS BALCESTI  BĂLCEŞTI
4  Băiță M Eugenia-Mihaela  DRĂGOEŞTI  VL  Băiță D Dumitru-Augustin  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, COM DRAGOESTI  DRĂGOEŞTI
5  Bărăgan A Maria  ŞERBĂNEŞTI  VL  Bărăgan M Roxana-Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA, COM. LAPUSATA  SĂRULEŞTI
6  Carcadia G Andreea-Giorgiana  LUNGEŞTI  VL  Carcadia M Alexandru-Ionel  SCOALA GIMNAZIALA, COM. LUNGESTI  LUNGEŞTI
7  Ciobanu I Cristian-Florin  DOBRUŞA  VL  Ciobanu C Kristine-Sibell  SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALASEL, COM. STEFANESTI  ŞTEFĂNEŞTI
8  Cotoară I Mihaela  BUMBUEŞTI  VL  Mohanu V Nicolae-Mihai  SCOALA GIMNAZIALA, COM. BOISOARA  BOIŞOARA
9  Coțovanu D Anamaria-Daliana  ROTĂRĂŞTI  VL  Coțovanu A Karina-Filofteia  SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BĂLCESCU, SAT ROTARASTI, COM. NICOLAE BALCESCU  ROTĂRĂŞTI
10  Dumitru S Gheorghe  FÂRTĂŢEŞTI  VL  Dumitru G Alicia-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA, SAT RUSANESTI, COM. FARTATESTI  RUSĂNEŞTI
11  Duroi N Mihaela-Roxana  VAIDEENI  VL  Văduva D Mihaela-Natalia  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
12  Florea I Iuliana  DOBRUŞA  VL  Florea M Dorin-Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALASEL, COM. STEFANESTI  ŞTEFĂNEŞTI
13  Furdui Claudia-Maria  LUNCA  VL  Furdui P Marian-Narcis  SCOALA GIMNAZIALA, SAT GURA VAII, COM. BUJORENI  GURA VĂII
14  Furdui S Floarea  VAIDEENI  VL  Furdui G Gabriel-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
15  Furdui Vasilica-Anișoara  LUNCA  VL  Furdui I Ionuț-Felix  SCOALA GIMNAZIALA, SAT GURA VAII, COM. BUJORENI  GURA VĂII
16  Gheorghe E Florina  LUNGEŞTI  VL  Gheorghe F Ianis-Ricardo-Marin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. LUNGESTI  LUNGEŞTI
17  Ghiță N Nicolae  VAIDEENI  VL  Ghiță N Eduard-Gabriel  LICEUL CONSTANTIN BRANCOVEANU, ORAS HOREZU  HOREZU
18  Grancea Ion-Marian  LUNCA  VL  Grancea I Andrei-Leonard  SCOALA GIMNAZIALA, SAT GURA VAII, COM. BUJORENI  GURA VĂII
19  Grigorescu A Gabriel-Alexandru  FÂRTĂŢEŞTI  VL  Grigorescu G Mădălin-Nicușor  SCOALA GIMNAZIALA, SAT RUSANESTI, COM. FARTATESTI  RUSĂNEŞTI
20  Irimescu I Maria-Camelia  VAIDEENI  VL  Irimescu A Ion-Daniel  LICEUL CONSTANTIN BRANCOVEANU, ORAS HOREZU  HOREZU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum