SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din VRANCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abaza I Cătălin  PĂDURENI  VN  Abaza C Adelin Ionuţ  SCOALA GIMNAZIALA JARISTEA  JARIŞTEA
2  Acsinte G Nicoleta  PĂUNEŞTI  VN  Acsinte V Bianca Elena  SCOALA GIMNAZIALA PAUNESTI  PĂUNEŞTI
3  Agache M Liliana Luminiţa  FOCŞANI  VN  Vascu M Nicolae  CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 'ELENA DOAMNA' FOCSANI  FOCŞANI
4  Agache M Liliana Luminiţa  FOCŞANI  VN  Bârjan Florentina  CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 'ELENA DOAMNA' FOCSANI  FOCŞANI
5  Agache M Liliana Luminiţa  FOCŞANI  VN  State Marius Ilie  CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 'ELENA DOAMNA' FOCSANI  FOCŞANI
6  Agache M Liliana Luminiţa  FOCŞANI  VN  Moraru V Daniel  CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 'ELENA DOAMNA' FOCSANI  FOCŞANI
7  Agache M Liliana Luminița  FOCŞANI  VN  Munteanu V Alexandra Maria  LICEUL TEORETIC 'DUILIU ZAMFIRESCU' ODOBESTI  ODOBEŞTI
8  Agache M Liliana Luminița  FOCŞANI  VN  Zorilă P Răzvan Viorel  COLEGIUL TEHNIC 'EDMOND NICOLAU' FOCSANI  FOCŞANI
9  Agache M Liliana Luminița  FOCŞANI  VN  David I Mirela Angelica  LICEUL DE ARTA 'GHEORGHE TATTARESCU' FOCSANI  FOCŞANI
10  Alexă N Nina  POIANA  VN  Alexă T Paula  SCOALA GIMNAZIALA 'NECULAI JECHIANU' VRINCIOAIA  VRÂNCIOAIA
11  Alăman I Anişoara  BICEŞTII DE JOS  VN  Nica M Alexandro  LICEUL TEORETIC 'GRIGORE GHEBA' DUMITRESTI  DUMITREŞTI
12  Andreescu R Mădălina Ionelia  COROTENI  VN  Curtache M Mario Denis Iulian  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
13  Andrei I Elena Teodora  FITIONEŞTI  VN  Andrei M Teodor Emanuel  SCOALA GIMNAZIALA FITIONESTI  FITIONEŞTI
14  Andrei I Marta  NĂNEŞTI  VN  Andrei V Mihaela Denisa  SCOALA GIMNAZIALA NANESTI  NĂNEŞTI
15  Andrei V Zamfirel  MAHRIU  VN  Andrei Z Anișoara  SCOALA GIMNAZIALA 'DR. COSTICA BALAN' POIANA CRISTEI  POIANA CRISTEI
16  Anghel S Luca  RĂCOASA  VN  Anghel L Amina Andreea  SCOALA GIMNAZIALA RACOASA  RĂCOASA
17  Apostol I Lucica Emilia  DUMBRĂVENI  VN  Apostol G Delia Cătălina  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXANDRU VLAHUTA' GUGESTI  GUGEŞTI
18  Badiu D Geanina  CĂIATA  VN  Badiu M Mihali  SCOALA GIMNAZIALA 'PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA' SIHLEA  SIHLEA
19  Balta G Dan  MĂICĂNEŞTI  VN  Balta D Dan Dorinel  SCOALA GIMNAZIALA MAICANESTI  MĂICĂNEŞTI
20  Banu I Ramona Tatiana  JITIA  VN  Banu T Andrada Elena  SCOALA GIMNAZIALA JITIA  JITIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum