SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 03.06.2019 12:47
 
Lista beneficiarilor din VASLUI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Agavriloaei I Liliana  STEJARU  VS  Manolachi I Ionuț-Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PUNGEȘTI  PUNGEŞTI
2  Agavriloaei I Maria  RACOVIŢA  VS  Mititelu G Andra-Delia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GÂRCENI  GÂRCENI
3  Alexandru Sergiu-Daniel  SLOBOZIA  VS  Alexandru S Robert Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GÂRCENI  GÂRCENI
4  Amariei N Adrian  DOBROSLOVEŞTI  VS  Amariei A Andreea Anisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU', SAT ZĂPODENI  ZĂPODENI
5  Andrieș C Ciprian  DUDA  VS  Andrieș C Adriana Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN ASIMINEI', SAT EPURENI, COM. DUDA-EPURENI  EPURENI
6  Andrieș N Maria  DUDA  VS  Andrieș N Ionela  COLEGIUL AGRICOL 'DIMITRIE CANTEMIR', MUN. HUŞI  HUŞI
7  Andronachi D Lidia-Ionela  IGEŞTI  VS  Andronachi V Cosmin-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BLĂGEȘTI  BLĂGEŞTI
8  Andurnachi C Andreea  LUPEŞTI  VS  Costea D Alina-Mălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT MĂLUȘTENI  MĂLUŞTENI
9  Auraş A Gabi-Mihaela  GÂRDEŞTI  VS  Apostol V Florian-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT VOINEȘTI  VOINEŞTI
10  Avădanei E Matei  BĂCEŞTI  VS  Avădanei M Simion  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TEODOR JUNCU', SAT BĂCEȘTI  BĂCEŞTI
11  Axinte V Elena-Corina  CURSEŞTI-DEAL  VS  Axinte R Ariana Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PUNGEȘTI  PUNGEŞTI
12  Balan J Petronel  DRAXENI  VS  Balan P Pavel-Emanuel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT DRAXENI  DRAXENI
13  Balan N Simona Cătălina  BOGDANA  VS  Balan C Alessia-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOGDANA  BOGDANA
14  Barzu G Daniel  GÂRCENI  VS  Barzu D Nicoleta Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GÂRCENI  GÂRCENI
15  Batog Ionel  LUPEŞTI  VS  Batog I Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT MĂLUȘTENI  MĂLUŞTENI
16  Bichilie Daniel  POCHIDIA  VS  Onofrei - Daniel-Florentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SĂLCENI  SĂLCENI
17  Bincu G Vasile  RECEA  VS  Bincu V Mario-Vasilică  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT IANA  IANA
18  Bocșu C Daniel  RUGĂRIA  VS  Bocșu D Andrei-Raul  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GHERGHEȘTI  GHERGHEŞTI
19  Bogdan V Marian  VASLUI  VS  Bogdan M Mariana Valerica  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN PARFENE', MUN. VASLUI  VASLUI
20  Boghiță C Cristian  OŞEŞTI  VS  Boghiță C Narcis Florin Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU', SAT OȘEȘTI  OŞEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum