SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din ALBA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Antal I Monica  GHIMEŞ  BC  Antal L Levente  LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 'GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY' ALBA IULIA  ALBA IULIA
2  Antal Maria-Nicoleta  CRĂCIUNELU DE JOS  AB  Răzăilă F Adriana-Maria-Florentina  SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNELU DE JOS  CRĂCIUNELU DE JOS
3  Avram T Dragomir  HĂNĂŞEŞTI  AB  Avram D Dragoş Răzvan  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU' POIANA VADULUI  POIANA VADULUI
4  Beleiu R Adrian  PĂŞTEŞTI  AB  Beleiu A Adrian Bogdan  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU' POIANA VADULUI  POIANA VADULUI
5  Bimbi M Daniel  SEBEŞ  AB  Bimbi D Irina-Izabela  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL KOGALNICEANU' SEBES  SEBEŞ
6  Bodor E Tibor  VALEA RECE  HR  Bodor T Kristof  LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 'GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY' ALBA IULIA  ALBA IULIA
7  Bold R Ionel Marin  AVRAM IANCU  AB  Bold I Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'AVRAM IANCU' AVRAM IANCU  AVRAM IANCU
8  Borteş I Marcel  DUDUIENI  AB  Borteş M Maria Valentina  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU' POIANA VADULUI  POIANA VADULUI
9  Borteş V Vasile Mircea  PETELEI  AB  Borteş M Denisa  SCOALA PRIMARA COSTESTI  COSTEŞTI
10  Bundaș V Luciana Ramona  BERGHIN  AB  Schiau I Ștefania-Vasilica  SCOALA GIMNAZIALA BERGHIN  BERGHIN
11  Burz I Constantin  DUDUIENI  AB  Burz C Narcisa Luciana  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU' POIANA VADULUI  POIANA VADULUI
12  Bîrsan I Mioara-Delia  DRÂMBAR  AB  Pătruț V Adrian-Vasile  SCOALA GIMNAZIALA CIUGUD  CIUGUD
13  Cioara C Alina Elena  CIURULEASA  AB  Cioara G Mara Georgeana  SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA  CIURULEASA
14  Cirneala C Nicoleta  CĂRPINIŞ  AB  Cirneala D Naomi-Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA  GÂRBOVA
15  Cismaş I Florin Daniel  PĂŞTEŞTI  AB  Cismaş F Denisa Isaura  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU' POIANA VADULUI  POIANA VADULUI
16  Coman R Elfride-Christine  VALEA LUNGĂ  AB  Moldovan F Roxana-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA 'ION BIANU' VALEA LUNGA  VALEA LUNGĂ
17  Covaciu C Codruta Alina  OCNA MUREŞ  AB  Covaciu S Carla Raluca  LICEUL TEORETIC 'PETRU MAIOR' OCNA MURES  OCNA MUREŞ
18  Czinkus I Estera Gabriela  SĂLIŞTEA  AB  Czinkus M Marin Dorel  SCOALA GIMNAZIALA 'DAVID PRODAN' SALISTEA  SĂLIŞTEA
19  Cîrja N Marinel  PĂŞTEŞTI  AB  Cîrja M Maria Gina  SCOALA PRIMARA FAGETU DE SUS  FĂGETU DE SUS
20  Căian Constantin-Gabriel  LOPADEA NOUĂ  AB  Căian C Diana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA LOPADEA NOUA  LOPADEA NOUĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum