SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din ARGEȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aivănoaie Ionela Iulica  VALEA CORBULUI  AG  Aivănoaie I Anette Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEȘTI  VRĂNEŞTI
2  Andrei L Mihaela  SLOBOZIA  AG  Cioacă I Alex Laris  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN BRÂNCOVEANU' SLOBOZIA  SLOBOZIA
3  Anghel N Nicolae  LEREŞTI  AG  Anghel N Marian-Nicolae-Vasile  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LEREȘTI  LEREŞTI
4  Badea C Georgiana Alina  VALEA ÎNDĂRĂT  AG  Badea G Rebeca Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIENARII DE MUSCEL  POIENARI
5  Badea D Cristina  STOLNICI  AG  Badea C Ștefania-Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI' STOLNICI  STOLNICI
6  Badea M Georgică  STOLNICI  AG  Badea G Bianca-Constantina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI' STOLNICI  STOLNICI
7  Badea M Marian  STOLNICI  AG  Badea M Roxana-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI' STOLNICI  STOLNICI
8  Baltariu D George  PITEŞTI  AG  Baltariu G Ariana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TUDOR ARGHEZI' PITEȘTI  PITEŞTI
9  Banu G Ilie Remus  HÂRTIEŞTI  AG  Banu I Gratiela Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI  HÂRTIEŞTI
10  Banu G Robert Gheorghe  HÂRTIEŞTI  AG  Banu R Andreea Iasmina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI  HÂRTIEŞTI
11  Banu M Florentina Frăguța  HÂRTIEŞTI  AG  Racolțea M Delia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÎRTIEȘTI  HÂRTIEŞTI
12  Barbu D Mădălina Liliana  HÂRSEŞTI  AG  Floca R Rebeca Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HÂRSEȘTI  HÂRSEŞTI
13  Blaj C Ramona Ionela  ANINOASA  AG  Paun M Roberta Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI-ANINOASA  ANINOASA
14  Blaj Vasile Marius  ANINOASA  AG  Blaj V Roger Petrut  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI-ANINOASA  ANINOASA
15  Bocșa S Ramona-Elena  CÂMPULUNG  AG  Bocșa I Ana-Maria-Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LEREȘTI  LEREŞTI
16  Bogdan N Gheorghița  STOLNICI  AG  Fieraru I Cristiana-Mariela-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN BĂLĂCEANU STOLNICI' STOLNICI  STOLNICI
17  Burete G Simona Nicoleta  ORAŞ TOPOLOVENI  AG  Ivan C Andrei Nicole  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI  TOPOLOVENI
18  Bărăgău I Aurica  ŞUICI  AG  Bărăgău V Antonia Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TOMA BRĂTIANU' ȘUICI  ŞUICI
19  Cataramă G Elena Daniela  MERIŞANI  AG  Cataramă M Andreea Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MERIȘANI  MERIŞANI
20  Ciobanu M Paraschiva  HUMELE  AG  Ciobanu A Andreea Elena  LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI  COSTEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum