SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din ARAD
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexi Alina-Irina  BATA  AR  Alexi D Lidia Maria  LICEUL 'SEVER BOCU' LIPOVA  LIPOVA
2  Andrei Laura Maria  VINGA  AR  Andri Laura Maria  LICEUL TEHNOLOGIC VINGA  VINGA
3  Bacoş P Silvia  MACEA  AR  Ciubotariu I Ilie-Fabian  SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ARAD  ARAD
4  Balaceanu N Nicoleta Viorica  SECUSIGIU  AR  Balaceanu N Mihai Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUSIGIU  SECUSIGIU
5  Balog A Cipriana  ZERIND  AR  Balog C Csaba Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'TABAZDI KAROLY' ZERIND  ZERIND
6  Belean Ciprian  ORAŞ LIPOVA  AR  Belean C Paul  LICEUL 'SEVER BOCU' LIPOVA  LIPOVA
7  Bibici C Constantin  POIANA  AR  Bibici C Sebastian-Caius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VÂRFURILE  VÂRFURILE
8  Borș Daniela  ROSTOCI  AR  Borș N Patricia Luisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PLEŞCUŢA  PLEŞCUŢA
9  Bozga Marcela  VINGA  AR  Bozga D Denis  LICEUL TEHNOLOGIC VINGA  VINGA
10  Bradian I Teodor  BELIU  AR  Bradian T Stela Marina  LICEUL TEHNOLOGIC 'SAVA BRANCOVICI' INEU  INEU
11  Briciu P Petru-Cosmin  AVRAM IANCU  AR  Briciu P Patricia-Nicola-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VÂRFURILE  VÂRFURILE
12  Burcă C Daniela Florina  GROŞENI  AR  Burcă Dayana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GROŞENI  GROŞENI
13  Caba Florin Radu  TĂLAGIU  AR  Caba F Emanuel Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PLEŞCUŢA  PLEŞCUŢA
14  Cană P Stela Doina  CONOP  AR  Cană F Andreea Elisa  LICEUL 'SEVER BOCU' LIPOVA  LIPOVA
15  Ciataras D Iudita  SEMLAC  AR  Ciataras G Iasmine  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.IOAN DANICICO' SEMLAC  SEMLAC
16  Ciubotaru T Loredana Mihaela  ŞEITIN  AR  Zaharie A Patricia Denisa  COLEGIUL NAŢIONAL 'ELENA GHIBA BIRTA' ARAD  ARAD
17  Coadă M Sergiu-Darius  BELOTINŢ  AR  Coadă S Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN CICIO-POP' CONOP  CONOP
18  Cojan P Marinela  COVĂSINŢ  AR  Ivanciuc V Gloria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CORNELIU MICLOȘI' COVĂSÂNŢ  COVĂSINŢ
19  Covaci G Adriana  DOROBANŢI  AR  Iovanovici Jose Armando Attila  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'PATER GODO MIHALY' DOROBANŢI  DOROBANŢI
20  Covaci I Ionel  MILOVA  AR  Covaci I Ionela Denisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN CICIO-POP' CONOP  CONOP
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum