SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din MUNICIPIUL BUCUREȘTI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alkhatib Roula  BUCUREŞTI SECTORUL 2  B  Salim Dayana  Școala Gimnazială nr. 40  BUCUREŞTI SECTORUL 2
2  Apostol Cristina  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Apostol Ioana-Cătălina-Raluca  Şcoala Gimnazială nr. 143  BUCUREŞTI SECTORUL 5
3  Asan Dalcran  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Asan Melek-Lamia  Școala Gimnazială 'Mărțișor'  BUCUREŞTI SECTORUL 4
4  Bazavan Georgeta  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Turnea Ştefan Valentin  Şcoala Gimnazială 'Principesa Margareta'  BUCUREŞTI SECTORUL 5
5  Bogdan Dorina  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Yildirim Aleyna-Maria  Colegiul Romano-Catolic 'Sfântul Iosif'  BUCUREŞTI SECTORUL 4
6  Bohîlcea Mihaela  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Vasile Roberto Alin  Şcoala Gimnazială nr. 124  BUCUREŞTI SECTORUL 5
7  Bolboros Anca Eugenia  BUCUREŞTI SECTORUL 1  B  Bolboros Bianca Andreea  Liceul Teoretic Bulgar 'Hristo Botev'  BUCUREŞTI SECTORUL 1
8  Braşoveanu Mircea Codruţ  BUCUREŞTI SECTORUL 1  B  Braşoveanu Elisabeta  Şcoala Gimnazială nr. 179  BUCUREŞTI SECTORUL 1
9  Brîndău Cristina-Ionela  BUCUREŞTI SECTORUL 2  B  Brîndău Maria  Școala Gimnazială nr. 46  BUCUREŞTI SECTORUL 2
10  Bucur Iuliana  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Caraivan Denisa Iuliana  Şcoala Gimnazială 'General Eremia Grigorescu'  BUCUREŞTI SECTORUL 4
11  Catrinoiu D Maria-Roxana  VLADIMIR  GJ  -  SCOALA NATIONALA DE STUDII POLITICE SI ADMINISTRATIVE  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
12  Cioabă Alexandra  BUCUREŞTI SECTORUL 1  B  Cioabă Sabrina Nicoll  Colegiul Naţional de Muzică 'George Enescu'  BUCUREŞTI SECTORUL 1
13  Ciobanu Marius Florin  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Ciobanu Elena  Şcoala Gimnazială nr. 131  BUCUREŞTI SECTORUL 5
14  Ciocan I Ancuta Gabriela  NOVACI  GJ  -  UNIVERSITATEA BUCURESTI  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
15  Ciortan Iuliana Gabriela  BUCUREŞTI SECTORUL 1  B  Ciortan Gabriel Nicolae  Şcoala Gimnazială nr. 184  BUCUREŞTI SECTORUL 1
16  Coadă Lena Clera  BUCUREŞTI SECTORUL 2  B  Vitan Eduard-Ionuţ  Școala Gimnazială nr. 62  BUCUREŞTI SECTORUL 2
17  Coman-Ajasa Anișoara  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Coman Chiara  Şcoala Gimnazială nr. 190  BUCUREŞTI SECTORUL 4
18  Constantin Cristina-Carmen  BUCUREŞTI SECTORUL 2  B  Constantin Flavia-Maria  Școala Gimnazială nr. 62  BUCUREŞTI SECTORUL 2
19  Danel I Bianca Floriana  AFUMAŢI  IF  -  UNIVERSITATEA BUCURESTI  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
20  Datcu Adrian  BUCUREŞTI SECTORUL 5  B  Datcu Robert Gabriel  Şcoala Gimnazială 'Mircea Sântimbreanu'  BUCUREŞTI SECTORUL 5
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum