SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BACĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abărboae V Cornel  GURA VĂII  BC  Abărboae C Denisa-Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA VĂII  GURA VĂII
2  Adam P Vasilca  DOFTEANA  BC  Condei F Rareș Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'SCARLAT LONGHIN' DOFTEANA  DOFTEANA
3  Adam T Toader  APA ASĂU  BC  Adam T Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 APA ASĂU  APA ASĂU
4  Alistar I Adrian  PÂNCEŞTI  BC  Alistar A Ionuț Ștefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PÎNCEŞTI  PÂNCEŞTI
5  Ambrus A Viorica  RĂCHITIŞ  BC  Ambrus F Florin-Cosmin  LICEUL TEHNOLOGIC FĂGET  FĂGET
6  Amăriuței Ioana-Mihaela  SCURTA  BC  Dumitru P Delia-Maria-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA  SCURTA
7  Andraş D Ana  DĂRMĂNEŞTI  BC  Andraş Ş Anna-Ştefania  LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI  DĂRMĂNEŞTI
8  Andronache G Cătălin  FUNDU VĂII  BC  Andronache C Rareș-Andrei  SCOALA PRIMARA SOCI  SOCI
9  Andurnache D Daniela-Florentina  ONEŞTI  BC  Piscopo E Sara-Gessica  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'EMIL RACOVIŢĂ' ONEŞTI  ONEŞTI
10  Anghel V Nicolae  GURA VĂII  BC  Anghel N Marius-Cătălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA VĂII  GURA VĂII
11  Anton C Oana  DĂRMĂNEŞTI  BC  Grozescu G Leonardo-Constantin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 TÂRGU OCNA  TÂRGU OCNA
12  Antosiuc I Maria-Mirabela  ONEŞTI  BC  Antosiuc S Eduard-Raul  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'EMIL RACOVIŢĂ' ONEŞTI  ONEŞTI
13  Arnăutu Constantin  ORBENI  BC  Arnăutu C Constantin-Sebastian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 ORBENI  ORBENI
14  Asaftei V Mihaela  MĂNĂSTIREA CAŞIN  BC  Chiuchiu V Robert-Petruț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'REGINA MARIA' MĂNĂSTIREA CAŞIN  MĂNĂSTIREA CAŞIN
15  Astancăi S Sebastan-Iulian  DĂRMĂNEŞTI  BC  -  LICEUL TEHNOLOGIC DĂRMĂNEŞTI  DĂRMĂNEŞTI
16  Badea I Ionela  SCĂRIGA  BC  Badea N Ianis-Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ POIANA  POIANA
17  Badei A Petru  BIBIREŞTI  BC  Badei P Alesia Marina  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' BACĂU  BACĂU
18  Badit R Maria-Gabi  CĂLINI  BC  Badit S Lorena-Maria  SCOALA PRIMARA CALINI  CĂLINI
19  Badita R Cristina-Mariana  CĂLINI  BC  Badita D Alexia Ioana  SCOALA PRIMARA CALINI  CĂLINI
20  Balan M Celina  DRĂGUGEŞTI  BC  Balan C Denis-Marian  SCOALA GIMNAZIALA DRAGUGESTI  DRĂGUGEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum