SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BISTRIȚA-NĂSĂUD
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam M Angela Marcela  SĂRATA  BN  Adam F Amalia Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 VIIȘOARA  BISTRIŢA
2  Albu D Anca  NEPOS  BN  Albu M Patricia  LICEUL TEHNOLOGIC FELDRU  FELDRU
3  Andrecuț S Ioana  PRUNDU BÂRGĂULUI  BN  Andrecuț O Răzvan-Ovidiu  LICEUL 'RADU PETRESCU' PRUNDU BÂRGĂULUI  PRUNDU BÂRGĂULUI
4  Asandei V Crina-Mirela  LUNCA ILVEI  BN  Asandei Melisa-Amalia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA ILVEI  LUNCA ILVEI
5  Badiu D Lenuţa  TUREAC  BN  Badiu L Lenuţa-Lavinia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUREAC  TUREAC
6  Bart I Ioan  TELCIU  BN  Bart I Andreea Florina  CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2 BISTRIȚA  BISTRIŢA
7  Beciche D Alexandra-Roxana  SIGMIR  BN  Beciche C Alexandra Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LUCIAN BLAGA' BISTRIȚA  BISTRIŢA
8  Boldorea I Vasile  NEGRILEŞTI  BN  Boldorea V Marco Iosua  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRILEȘTI  NEGRILEŞTI
9  Bucunea O Luminiţa  SIGMIR  BN  Bucunea P Paula Florina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LUCIAN BLAGA' BISTRIȚA  BISTRIŢA
10  Bucșa D Daniela  BUDACU DE SUS  BN  Bucșa F Monica Florina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDACU DE SUS  BUDACU DE SUS
11  Buga T Cătălin Vasile  VALEA BORCUTULUI  BN  Buga C Cristian Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARTEMIU PUBLIU ALEXI' SÂNGEORZ-BĂI  SÂNGEORZ-BĂI
12  Bungărați I Marius  REBRA  BN  Bungărați M Antonia-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 REBRA  REBRA
13  Butaci I Viorica  MĂGURA ILVEI  BN  Butaci F Ciprian-Valeruț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DARIU POP' MĂGURA ILVEI  MĂGURA ILVEI
14  Bîrsan N Floarea  ORHEIU BISTRIŢEI  BN  Bîrsan D Daniela Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRIȘ  PETRIŞ
15  Candale I Iustin  LUNCA ILVEI  BN  Candale I Valerica-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA ILVEI  LUNCA ILVEI
16  Cerneștean Valeria  SEBIŞ  BN  Cerneștean Iulia Valentina  CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.2 BISTRIȚA  BISTRIŢA
17  Cherhaţ D Alexandru  BREAZA  BN  Cherhaţ A Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGRILEȘTI  NEGRILEŞTI
18  Cimpoi Mihai Vasile  BISTRIŢA BÂRGĂULUI  BN  Cimpoi M Denis Ciprian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BISTRIȚA BÂRGĂULUI  BISTRIŢA BÂRGĂULUI
19  Ciocîrlan G Ioan-Mihai  LUNCA LEŞULUI  BN  Ciocîrlan I Mihai-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEȘU  LEŞU
20  Ciui V Susana  DOBRIC  BN  Ciui A Iosua-Natanael  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION CĂIAN ROMÂNUL' CĂIANU MIC  CĂIANU MIC
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum