SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexandru C Gina-Ionela  IANCA  BR  Irichiuschi Ș Maya-Cristiana  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
2  Ali Ciprian  ŞUŢEŞTI  BR  Ali Alexandra-Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
3  Aliman D Mihaita  BĂRĂGANUL  BR  Aliman M Nicoleta Sonia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂRĂGANUL  BĂRĂGANUL
4  Andrei I Cocuța  JIRLĂU  BR  Răpuică S Adriana Mirabela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIRLĂU  JIRLĂU
5  Andrei S Mirela  DROGU  BR  Androne I Andrei-Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
6  Antohi Melentina  ROMANU  BR  Antohi F Mihaela-Margareta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROMANU  ROMANU
7  Asanache I Gelu  ZAMFIREŞTI  BR  Asanache G Stefan-Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
8  Baboi S Banu  GRADIŞTEA  BR  Baboi B Virgil Petrica  ŞCOALA PROFESIONALĂ 'EMIL DRĂGAN'  GRADIŞTEA
9  Baciu C Nicoleta  DUDESCU  BR  Baciu V Mario-Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VECHIU'  ZĂVOAIA
10  Baciu Maria  ŞUŢEŞTI  BR  Ali Mihai-Vali  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
11  Baicoianu I Ion  TĂTARU  BR  Baicoianu I Cristina Ionela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DUDEŞTI  DUDEŞTI
12  Balica P Narcis Georgian  OLĂNEASCA  BR  Balica P Viorel Panait  ŞCOALA PROFESIONALĂ 'EMIL DRĂGAN'  GRADIŞTEA
13  Beldiman N Ramona  IANCA  BR  Zbughere B David Cristian  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
14  Bogdan F Fabiola  BĂRĂGANUL  BR  Serban M Alicia Denisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂRĂGANUL  BĂRĂGANUL
15  Bogdan I Biţica  CHIŞCANI  BR  Bogdan M Maria-Sorina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CHISCANI  CHIŞCANI
16  Brescan Marian  VICTORIA  BR  Brescan M Laurențiu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VICTORIA  VICTORIA
17  Bucătaru Daniela  FILIPEŞTI  BR  Mihalcea M Raul Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA-GĂISEANCA  SURDILA-GĂISEANCA
18  Burlacu I Mariana  CIOCILE  BR  Burlacu G Maria Cătălina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIOCILE  CIOCILE
19  Burlacu T Mirela-Valentina  ÎNSURĂŢEI  BR  Munteanu N Alexandru-Emanuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'SPIRU HARET' ÎNSURĂŢEI  ÎNSURĂŢEI
20  Buzoianu C Emanuela Mihaela  RÎMNICELU  BR  Grigorita S Marian Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÂMNICELU  RÎMNICELU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum