SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BOTOȘANI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei D Anamaria-Roxana  BOTOŞANI  BT  Topor M Alexia-Miruna  SCOALA GIMNAZIALA 'STEFAN CEL MARE' BOTOSANI  BOTOŞANI
2  Ababei V Maricica  DERSCA  BT  Ababei D Ady-Bogdan  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. POPOVICI’’ LOZNA  LOZNA
3  Acatrinei M Ioan  UNŢENI  BT  Acatrinei I Ionuț Constantin  LICEUL 'DIMITRIE NEGREANU' BOTOSANI  BOTOŞANI
4  Ailenie V Cristina  ADĂŞENI  BT  Ailenie C Dumitrița Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ADĂŞENI  ADĂŞENI
5  Ailoae V Dan-Gabriel  CERCHEJENI  BT  Ailoae D Andrei-Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 BLÂNDEŞTI  BLÂNDEŞTI
6  Aioanei M Laurențiu-Florin  BRĂEŞTI  BT  Aioanei L Teodor-Mihai  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE COMAN’’ BRĂEŞTI  BRĂEŞTI
7  Albotă C Alina-Mihaela  CRISTEŞTI  BT  Albotă C Ionela-Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
8  Alexoaie P Adriana  LIŞNA  BT  Bîrgăuan N Monica-Lucie  SCOALA PROFESIONALA 'SFANTUL AP.ANDREI' SMIRDAN  SMÂRDAN
9  Amarinei D Romică-Vasile  DRAGALINA  BT  Amarinei R Raoul-Emanuel  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN MURARIU’’ CRISTINESTI  CRISTINEŞTI
10  Andronic G Andreea  ZAHORENI  BT  Popa C Ștefan-Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MANOLEASA  MANOLEASA
11  Aparaschivei I Neculai  DOROHOI  BT  Aparaschivei N Ștefan-Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL KOGALNICEANU' DOROHOI  DOROHOI
12  Aparască D Ioan  ZLĂTUNOAIA  BT  Aparască I Ionuţ  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUNCA  LUNCA
13  Avasilichioaie A Simona Elena  BROSCĂUŢI  BT  Avasilichioaie S Sorin Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'SPIRU HARET' DOROHOI  DOROHOI
14  Avădănei T Teodor Viorel  AVRĂMENI  BT  Avădănei T Dragoş Samuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
15  Baltariu C Ionuț-Cristian  DUMENI  BT  Baltariu I Ionuț-Florin  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DUMENI  DUMENI
16  Barariu M Elena  AVRĂMENI  BT  Faghi V Nicolas-Florian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI  AVRĂMENI
17  Bazarcă G Remus-Gheorghe  TODIRENI  BT  Bazarcă R Andrei  LICEUL TEHNOLOGIC TODIRENI  TODIRENI
18  Bejinariu G Maricel  DÂNGENI  BT  Bejinariu M Cosmin-Ionuţ  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DINGENI  DÂNGENI
19  Berbunschi E Elena-Irina  NICOLAE BĂLCESCU  BT  Berbunschi C Iasmina-Andreea  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE BALCESCU' FLAMÂNZI  NICOLAE BĂLCESCU
20  Boariu G Marcel  SANTA MARE  BT  Boariu M Georgiana-Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SANTA MARE  SANTA MARE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum