SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BRAȘOV
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexandru M Mirela  CRISTIAN  BV  Aboras E Leon Emad  Școala Gimnazială Cristian  CRISTIAN
2  Amişculesei Ş Mihaela Iuliana  ORAŞ VICTORIA  BV  Amişculesei M Daniel  Liceul Teoretic 'I.C. Drăgușanu' Victoria  VICTORIA
3  Arbănaș V Adriean  COMANA  BV  Arbănaș A Anca Ecaterina  Școala Gimnazială Comăna de Jos  COMANA DE JOS
4  Ardelean I Veronica  ZIZIN  BV  Ursaru M Marius Trandafir  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
5  Bartesch H Claudia-Florentina  MUNICIPIUL BRAŞOV  BV  Bartesch Alex-Florentin  Școala Gimnazială Nr. 3 'Gheorghe Lazăr' Brașov  BRAŞOV
6  Bloj Mădălina  ZĂRNEŞTI  BV  Chioașcă Delia Mădălina  Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești  ZĂRNEŞTI
7  Bloj Niculina Loredana  ZĂRNEŞTI  BV  Bloj Andreea Sara  Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești  ZĂRNEŞTI
8  Boriceanu I Elena Daniela  TELIU  BV  Boriceanu V Daniel Marician  Școala Gimnazială Teliu  TELIU
9  Boteanu Cristian Ștefan  ZĂRNEŞTI  BV  -  UNIVERSITATEA TRANSILVANIA  MUNICIPIUL BRAŞOV
10  Brumar D David-Silviu  BUDILA  BV  Brumar D Lucas-Daniel  Școala Gimnazială Budila  BUDILA
11  Brumar D Roxana Alina  ZIZIN  BV  Brumar C Andreea Nicoleta  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
12  Brumar N Maria Magdalena  ZIZIN  BV  Piscop F Stelian Florian  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
13  Brumar N Raela  ZIZIN  BV  Brumar G Ioana Elisabeta  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
14  Buda D Paulina-Maria  RACOŞ  BV  Florea Sebastian  Școala Gimnazială 'Bethlen Samuel' Racoș  RACOŞ
15  Budi C Claudia  FELDIOARA  BV  Simineț D Alexandru Daniel  Liceul 'Petru Rareș' Feldioara  FELDIOARA
16  Budi I Viorel  TELIU  BV  Budi V Darius Vlad  Școala Gimnazială Teliu  TELIU
17  Budi N Ilonka Lenuța  FELDIOARA  BV  Budi Robert-Gabriel  Liceul 'Petru Rareș' Feldioara  FELDIOARA
18  Budi R Claudia  ZĂRNEŞTI  BV  Lăcătuș C Elena Nicoleta  Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești  ZĂRNEŞTI
19  Buhazi D Ovidiu-Ioan  RÂŞNOV  BV  Buhazi O Vasile-Ioan  Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov  RÂŞNOV
20  Burada G Dumitra Luminița  ZIZIN  BV  Burada A Octavian Nicolae  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum