SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din BUZĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Agapie Sorin  LUNCA PRIPORULUI  BZ  Agapie S Constantin Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT LUNCA PRIPORULUI ORAŞ NEHOIU  LUNCA PRIPORULUI
2  Andrei A Maria Mariana  CÂNDEŞTI  BZ  Andrei F Petruș Mădălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT CÂNDEŞTI COMUNA VERNEŞTI  CÂNDEŞTI
3  Androne Lenuța  CÂNDEŞTI  BZ  Androne A Roberta Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT CÂNDEŞTI COMUNA VERNEŞTI  CÂNDEŞTI
4  Anghel C Denisa Maria  LUNCA JARIŞTEI  BZ  Anghel R Radu Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
5  Anghel F Florina-Milica  VIPEREŞTI  BZ  Voicu C Antonia-Elena-Delia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIPEREŞTI  VIPEREŞTI
6  Anghel G Mihaela  COLŢU PIETRII  BZ  Anghel V Paula Valentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
7  Anghel G Sandu  COLŢU PIETRII  BZ  Anghel S Raul Maurizio  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
8  Anghel L Mariana  VIPEREŞTI  BZ  Anghel E Delia Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIPEREŞTI  VIPEREŞTI
9  Aron G Florin  CĂTINA  BZ  Aron F Nicoleta-Mădălina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIPEREŞTI  VIPEREŞTI
10  Aron G Vali  VIPEREŞTI  BZ  Aron G Miruna-Ștefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIPEREŞTI  VIPEREŞTI
11  Bebec Nicu  PLEŞEŞTI  BZ  Berbec N Mario-Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢATCU COMUNA PODGORIA  COŢATCU
12  Beres N Gabriela  VALEA PĂRULUI  BZ  Beres I Daria Georgiana  ŞCOALA PRIMARĂ SAT VALEA PĂRULUI COMUNA BECENI  VALEA PĂRULUI
13  Brezeanca C Mădălina Elena  VINTILEANCA  BZ  Botezatu G Giustino Gabriele  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT VINTILEANCA COMUNA SĂHĂTENI  VINTILEANCA
14  Burtan A Florea  FUNDENI  BZ  Burtan F Florin-Robert  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN POPESCU' SAT FUNDENI COMUNA ZĂRNEŞTI  ZĂRNEŞTI
15  Bîrsan N Ionuț-Mădălin  VADU SOREŞTI  BZ  Bîrsan I Roberto-Raul  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN POPESCU' SAT FUNDENI COMUNA ZĂRNEŞTI  ZĂRNEŞTI
16  Băduleț E Maria  COŢATCU  BZ  Dobre I Camelia-Anamaria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢATCU COMUNA PODGORIA  COŢATCU
17  Bătrânu S Veronica  DEDULEŞTI  BZ  Martin C Camelia-Valentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA TOPLICENI  TOPLICENI
18  Caraiman Lucian  CÂNDEŞTI  BZ  Caraiman L Mihai Adrian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT CÂNDEŞTI COMUNA VERNEŞTI  CÂNDEŞTI
19  Carapânirli I Mariana-Daniela  PADINA  BZ  Filipoiu C Denisa-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COMUNA PADINA  PADINA
20  Ciobanu G Alina  COLŢU PIETRII  BZ  Tatu S Valentina Marina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum