SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din CLUJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adorean I Lentina-Ramona  ŞOIMENI  CJ  Adorean L Cristina-Roxana  ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ 'SAMUS' CLUJ - NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
2  Adorjani D Sofia  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA  CJ  Adorjani D Gabriela Susana  LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
3  Aldea Mariana  CĂIANU  CJ  Aldea A Adriana Ioana  COLEGIUL TEHNIC 'RALUCA RIPAN' CLUJ-NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
4  Almășan F Letiția  CĂŞEIU  CJ  Almășan M Luca Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂȘEIU, COM. CĂȘEIU  CĂŞEIU
5  Arghișan L Ioana  CLUJ-NAPOCA  CJ  Vescan V Irina-Camelia-Mirela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'EMIL ISAC' CLUJ-NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
6  Arman I Maria-Luciana  COJOCNA  CJ  Arman L Bogdan-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COJOCNA, COM. COJOCNA  COJOCNA
7  Arman I Rozalia  COJOCNA  CJ  Arman I Iosif  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COJOCNA, COM. COJOCNA  COJOCNA
8  Balog S Klara-Orsolya  CLUJ-NAPOCA  CJ  Gal L David-Benjamin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TAMAS GYULA' MERA, COM. BACIU  MERA
9  Banciu C Stelian  VIŞAGU  CJ  Banciu S Alexia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCUIEU, COM. SĂCUIEU  SĂCUIEU
10  Bandula G Maria  GIULA  CJ  Bandula A Stefana Naomi  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BORȘA, COM. BORȘA  BORŞA
11  Barani A Paula  BĂRĂI  CJ  Barani G Andrada Bianca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂIANU, COM. CĂIANU  CĂIANU
12  Bardoczi C Beata  ATID  HR  -  UNIVERSITATEA BABES-BOLYAI  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
13  Barta Eva  BICĂLATU  CJ  Barta Reka Anita  LICEUL TEHNOLOGIC 'VLĂDEASA' HUEDIN  HUEDIN
14  Bercki M Alina  TURDA  CJ  Bercki V Maria Mădălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TEODOR MURĂȘANU' TURDA  TURDA
15  Bere M Claudia  AŞCHILEU  CJ  Bere Andrada Yasmina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AȘCHILEU MARE, COM. AȘCHILEU  ĂŞCHILEU MARE
16  Berei M Cristian  VÂLCELELE  CJ  -  COLEGIUL NAȚIONAL 'ANDREI MUREȘANU' DEJ  DEJ
17  Berki I Mariana  CARA  CJ  Covaci E Maria-Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COJOCNA, COM. COJOCNA  COJOCNA
18  Bica M Roxana Loredana  AŞCHILEU  CJ  Bica Iulia Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AȘCHILEU MARE, COM. AȘCHILEU  ĂŞCHILEU MARE
19  Bochis I Ioana Felicia  BORŞA-CĂTUN  CJ  Flueras I Ioana Rebeca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BORȘA, COM. BORȘA  BORŞA
20  Boldizsar Eva  HUEDIN  CJ  Boldizsar Anita  LICEUL TEHNOLOGIC 'VLĂDEASA' HUEDIN  HUEDIN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum