SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din CĂLĂRAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam G Claudia Georgiana  JEGĂLIA  CL  Mitea D Denisa Andreea  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 JEGALIA  JEGĂLIA
2  Alexandru I Mariana  VASILAŢI  CL  Alexandru M Mario Nicolas  SCOALA GIMNAZIALA 'CONSTANTIN BRANCOVEANU' VASILATI  VASILAŢI
3  Ali S Manis  CĂLĂRAŞI  CL  Carani C Sibergean  SCOALA GIMNAZIALA 'CAROL I' CALARASI  CĂLĂRAŞI
4  Anghel C Marian  DÂLGA  CL  Anghel M Ana Maria  LICEUL 'ALEXANDRU ODOBESCU' LEHLIU GARA  LEHLIU-GARĂ
5  Bahulea C Ioana Adriana  CIOCĂNEŞTI  CL  Oprea A Georgiana-Iuliana  LICEUL TEHNOLOGIC 'CONSTANTIN GEORGE CALINESCU' GRADISTEA  GRĂDIŞTEA
6  Barbu I Alina Mihaela  VÂLCELELE  CL  Petre A Iulia Adelina Jasmina  SCOALA GIMNAZIALA' FLORENTA ALBU' VILCELELE  VÂLCELELE
7  Barbu Vasile  GRĂDIŞTEA  CL  Barbu V Ioana-Gabriela  LICEUL TEHNOLOGIC 'DAN MATEESCU' CALARASI  CĂLĂRAŞI
8  Beijen Jan Willem  DOROBANŢU  CL  Beijen J Constantin Ronaldpo Ramon  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF.UNIV.DR. ADRIAN V RADULESCU' DOROBANTU  DOROBANŢU
9  Belciug C Vasilica  DRAGALINA  CL  Belciug V Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
10  Bibescu Vasile  OLTENIŢA  CL  Madinoaie V Nicoleta Maria  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE BALCESCU' OLTENITA  OLTENIŢA
11  Biru M Dorina  UNIREA  CL  Biru F Florentina Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 UNIREA  UNIREA
12  Bordei I Adriana  PERIŞORU  CL  Calancea F Mihaela Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PERISORU  PERIŞORU
13  Botez P Alexandra  PASĂREA  CL  Botez M Marian George  SCOALA PRIMARA NR.4 PASAREA  PASĂREA
14  Brat I Elena-Larisa  ŞTEFAN CEL MARE  CL  Tescoveanu C Patricia-Florentina  SCOALA GIMNAZIALA 'DRAGOS MARIN' STEFAN CEL MARE  ŞTEFAN CEL MARE
15  Brezăeru N Geta  GĂLBINAŞI  CL  Brezăeru G Alin Petrică  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI  GĂLBINAŞI
16  Brezăeru N Nicoleta  GĂLBINAŞI  CL  Brezăeru N Andreea Florina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI  GĂLBINAŞI
17  Brutu I Valentin  CRIVĂŢ  CL  Brutu V Andreea Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA ' NICOLAE PETRESCU' CRIVAT  CRIVĂŢ
18  Bugan F Mariana  CĂLĂRAŞI  CL  Bugan G Valentina Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA 'CONSTANTIN BRANCOVEANU' CALARASI  CĂLĂRAŞI
19  Bălan I Stela  GĂLBINAŞI  CL  Marin I Robert  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI  GĂLBINAŞI
20  Caraman C Marian  DOROBANŢU  CL  Caraman M Ștefania Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF.UNIV.DR. ADRIAN V RADULESCU' DOROBANTU  DOROBANŢU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum