SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din CARAȘ-SEVERIN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albulesc C Angelica  BĂUŢAR  CS  Albulesc I Marian Serafin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVA  BUCOVA
2  Bogdan P Gheorghe  BUCOVA  CS  Bogdan G Denis Gheorghe  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVA  BUCOVA
3  Boica I Ioan  ORAŞ OŢELU ROŞU  CS  Boica I Ana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 OŢELU ROŞU  OŢELU ROŞU
4  Boroslache L Lica Marcel  BRĂDIŞORU DE JOS  CS  Boroslache L Marian Silviu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ROMUL LADEA' ORAVIȚA  ORAVIŢA
5  Buliga C Ana Maria  BUCOVA  CS  Ursu Adriana-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVA  BUCOVA
6  Campean N Ana Marcela  GRĂDINARI  CS  Csizmas R Robert Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PAVEL BORDAN“ GRĂDINARI  GRĂDINARI
7  Cega Augustina Elena  BOCŞA  CS  Cega I Augustin Lucian Irinel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOCŞA  BOCŞA
8  Ciobanu C Ghizela Felicia  GREONI  CS  Ciobanu I Giuliana Larisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PAVEL BORDAN“ GRĂDINARI  GRĂDINARI
9  Cirpaci Vaccina  CARANSEBEŞ  CS  Cirpaci Roberta  CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CARANSEBEȘ  CARANSEBEŞ
10  Ciuta D Icoana  BĂNIA  CS  Ciuta N Oana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂNIA  BĂNIA
11  Ciuta I Florin Cristian  AGADICI  CS  Ciuta F Darian Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ROMUL LADEA' ORAVIȚA  ORAVIŢA
12  Codea D Silviu Gheorghe  ORAŞ ORAVIŢA  CS  Codea S Giorgian Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PAVEL BORDAN“ GRĂDINARI  GRĂDINARI
13  Constantin P Ana  BĂILE HERCULANE  CS  Constantin I Ilie Alex  LICEUL 'HERCULES' BAILE HERCULANE  BĂILE HERCULANE
14  Cornea I Narcisa Georgeta  ORAVIŢA  CS  Doban G Alexandru Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ROMUL LADEA' ORAVIȚA  ORAVIŢA
15  Cotea P Mariana Adriana  OBREJA  CS  Cotea A Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 OŢELU ROŞU  OŢELU ROŞU
16  Covaci G Nicoleta Daniela  ORAVIŢA  CS  Covaci M Madalina Iasmina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ROMUL LADEA' ORAVIȚA  ORAVIŢA
17  Covaci I Maria Mihaela  CARANSEBEŞ  CS  Covaci R Rudolf Romeo  CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ CARANSEBEȘ  CARANSEBEŞ
18  Covlea T Adriana Lenuta  MUNICIPIUL REŞIŢA  CS  Covlea A Gabriela Adriana  COLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN REŞIŢA  REŞIŢA
19  Crenicean A Ghita  ORAŞ MOLDOVA NOUĂ  CS  Crenicean G Evelina Alina  LICEUL TEHNOLOGIC 'CLISURA DUNĂRII' MOLDOVA NOUĂ  MOLDOVA NOUĂ
20  Culcer I Gabriela Maria  CICLOVA ROMÂNĂ  CS  Culcer G Marian Valentino  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CICLOVA ROMÂNĂ  CICLOVA ROMÂNĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum