SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din CONSTANȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achirei N Nela Loredana  BĂRĂGANU  CT  Achirei C Fabrițio Ștefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’EMIL GÂRLEANU’ BĂRĂGANU  BĂRĂGANU
2  Adam Mihaela  VLAHII  CT  Adam Oana Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’DAN SPĂTARU’ ALIMAN  ALIMAN
3  Alexandru M Elena Raluca  CONSTANŢA  CT  Alexandru G Kristina Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 ’B.P.HAŞDEU’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
4  Ali Z Miradasîl  CONSTANŢA  CT  Ali M Eduard  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 28 ’DAN BARBILIAN’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
5  Andrei Adriana-Loredana  CONSTANŢA  CT  Iancu R Melisa  LICEUL TEHNOLOGIC ’PONTICA’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
6  Andrei Madalina  LIPNIŢA  CT  Andrei Ion  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’IOAN ATANASIU’ LIPNIŢA  LIPNIŢA
7  Andronache D Ionelia  OSTROV  CT  Ciudin D David-Andrei  LICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV  OSTROV
8  Andruseac G Adriana Georgeta  CONSTANŢA  CT  Durau C Leonard Andrei  COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ’CONSTANTIN BRĂTESCU’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
9  Anghel Stefan  RUNCU  CT  Anghel S Neculai Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
10  Asan S Rente  CONSTANŢA  CT  Asan R Ghiulbarie  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 ’B.P.HAŞDEU’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
11  Asan T Sudea  MANGALIA  CT  Asan T Arzu-Şehrazda  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MANGALIA  MANGALIA
12  Ascchiopoaei Daniel Daniel  RUNCU  CT  Aschiopoaei Marian Cosmin  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 RUNCU  RUNCU
13  Aschiopoae Ionel  RUNCU  CT  Aschiopoae I Alexandru Ionel  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 RUNCU  RUNCU
14  Aschiopoaei Costica  RUNCU  CT  Aschiopoaei C Costica George  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 RUNCU  RUNCU
15  Axinte I Alin Ioan  BĂRĂGANU  CT  Axinte A Florentina Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’EMIL GÂRLEANU’ BĂRĂGANU  BĂRĂGANU
16  Azis Narcis  CUIUGIUC  CT  Azis Alen  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’IOAN ATANASIU’ LIPNIŢA  LIPNIŢA
17  Aşi S Merac  MANGALIA  CT  Aşi S Elisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MANGALIA  MANGALIA
18  Bacrau Dedilia  PANTELIMON DE JOS  CT  Bacrau Gina Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
19  Barbu Ramona  PIATRA  CT  Barbu Ana-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
20  Bica Doinița  CUMPĂNA  CT  Blaga C Alexandra-Gabriela  LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum