SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din COVASNA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Arnăut V Ileana  BARCANI  CV  Gurguţă L Andreea Vasilica  Școala Gimnazială 'Andrei Șaguna' Barcani  BARCANI
2  Aslău V Kinga-Claudia  MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE  CV  Ruzsa Z Andrea-Patricia  Școala Gimnazială 'Nicolae Colan' Sfântu Gheorghe  SFÂNTU GHEORGHE
3  Balaj S Sándor  ANGHELUŞ  CV  Balaj S Kevin-Patrik  Școala Gimnazială 'Váradi József' Sfântu Gheorghe  SFÂNTU GHEORGHE
4  Balázs T Aranka-Arabella  BĂŢANII MARI  CV  Balázs M Timea  Școala Gimnazială 'Konsza Samu' Bățanii Mari  BĂŢANII MARI
5  Bara-Fábián L Anna-Mária  SÂNZIENI  CV  Bara-Fábián A Tamás  Școala Gimnazială 'Apor István' Sânzieni  SÂNZIENI
6  Bardocz I Piroska  TÂRGU SECUIESC  CV  Gegő O Flóra-Bernadett  Școala Gimnazială 'Turóczi Mózes' Târgu Secuiesc  TÂRGU SECUIESC
7  Beni G Elena  HĂGHIG  CV  Beni G Alex  Școala Gimnazială Hăghig  HĂGHIG
8  Berecuți Irén  BOROŞNEU MIC  CV  Ruzsa M Lehel  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
9  Bereczki G Judit  CERNAT  CV  Bereczki B Viktoria  Școala Gimnazială 'Végh Antal' Cernat  CERNAT
10  Berszán A Réka  OLTENI  CV  Berszán J Réka  Școala Gimnazială 'Henter Károly' Bodoc  BODOC
11  Berszán I János  ZĂLAN  CV  Berszán J Szilvia  Liceul de Arte 'Plugor Sándor' Sfântu Gheorghe  SFÂNTU GHEORGHE
12  Berszán Z Kinga  OLTENI  CV  Berszán R Remus  Școala Gimnazială 'Henter Károly' Bodoc  BODOC
13  Bodi G Melinda Noémi  BOROŞNEU MARE  CV  Goga D Máté  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
14  Bodi I Istvan  DALNIC  CV  Bodi I Melissza-Amira  Școala Gimnazială 'Darkó Jenő' Dalnic  DALNIC
15  Bodi S Alexandru  BOROŞNEU MARE  CV  Bodi A Roland Erik  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
16  Boldizsár A Irén  VÂRGHIŞ  CV  Mag S Boglárka  Școala Gimnazială 'Borbáth Károly' Vârghiș  VÂRGHIŞ
17  Boldizsár L Gabriella Gizella  TÂRGU SECUIESC  CV  Boldizsár S Alfonz  Școala Gimnazială 'Molnár Józsiás' Târgu Secuiesc  TÂRGU SECUIESC
18  Borcsa D David  ZĂBALA  CV  Borcsa D Maria Melissa  Școala Gimnazială Nr. 1 Zăbala  ZĂBALA
19  Boricean A Delia  BARCANI  CV  Boricean Silviu Andrei  Școala Gimnazială 'Andrei Șaguna' Barcani  BARCANI
20  Boricean G Mariana Magdalena  FLOROAIA  CV  Boricean C Stefania  Liceul Tehnologic 'Nicolae Bălcescu' Întorsura Buzăului  ÎNTORSURA BUZĂULUI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum